اعطای نمایندگی فروش "سامانه هوشمند سروش" آغاز شد

 

معرفی موسسه فرهنگی هنری سروش زیما

هموطنان گرامی، موسسه فرهنگی هنری سروش زیما یک مجموعه تبلیغاتی و رسانه ای است که از سال ها پیش فعالیت خود را با شعار "از ایده تا ایده آل" آغاز کرده است و همواره در فعالیت های خود به دنبال خلاقیت و نوآوری بوده است.این مجموعه در حوزه های مختلف فعالیت می کند که با مراجعه به سایت www.soroush.com.co      می توانید در جریان کلیه فعالیت های این موسسه قرار گیرید و در این میان از حدود پنج سال پیش، واگذاری سامانه های "ارسال پیامک های تبلیغاتی" را نیز به مجموعه فعالیت های خود اضافه کرد، تا به امروز که در این حوزه به تولید "سامانه هوشمند سروش" رسیده است.

 

چرایی تولید سامانه هوشمند سروش

همه شما هموطنان عزیز با پیامک های ارتباطی و تبلیغاتی آشنا هستید و شاید حداقل روزی ده ها مورد از این پیامک ها را خواسته یا ناخواسته بر روی تلفن های همراه خود دریافت می کنید. زمانی که این ابزار جدید ارتباطی و تبلیغاتی وارد دنیای ارتباطات و تبلیغات شد با استقبال فراوان روبرو شد و از یک طرف باعث رونق کسب و کار خیلی از فعالان اقتصادی کوچک و بزرگ شد و از طرف دیگر، یک منبع پر درآمد برای افرادی شد که در فروش این پنل های ارسال پیامک های تبلیغاتی، فعالیت می کردند . اما بعد از چند وقت افرادی که با این کار و پیامک ها سروکار داشتند با چند مشکل بزرگ روبرو شدند. اولا که با این پنل ها نمی شد به تلفن های ثابت، پیامک های تبلیغاتی یا اطلاع رسانی صادر کرد و مشکل بزرگ دیگر این بود که بسیاری از افراد به دلایل مختلف تلفن های همراه خود را به روی دریافت این پیامک ها مسدود کردند و خلاصه به این دلایل و چند مشکل دیگر، این ابزار تبلیغاتی تا حد زیادی از رونق افتاد و متقاضیان این ابزار خواستار سامانه ای شدند که نه تنها این مشکلات را نداشته باشد بلکه بتواند بسیاری از نیازهای دیگر آنها را نیز تامین کند. اینجا بود که کارشناسان واحد فناوری اطلاعات مجموعه سروش زیما که همواره در کلیه کارهای خود نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده اند، کار خود را برای تولید محصول و ابزاری با شرایط مدنظر آغاز کردند و با پیگیری های مداوم و عقد قرارداد با شرکت مخابرات ایران موفق به تولید محصولی جدید با عنوان"سامانه هوشمند سروش" شدند.

 

سامانه هوشمند سروش چیست ؟

سامانه هوشمند سروش یا سامانه پیامکی سروش یک نرم افزار و ابزار اینترنتی برای ارسال پیامک های صوتی به کلیه تلفن های ثابت و همراه در سراسر کشور است. برای فعالیت در این کار شما تنها نیاز به یک کامپیوتر دارید که اینترنت وصل باشه و یک آشنایی حداقلی با کامپیوتر و اینترنت که اگر آن را هم بلد نباشید با یک آموزش یک ساعته رایگان به صورت حضوری یا غیر حضوری توسط کارشناسان مجموعه سروش زیما به این سطح از توانایی خواهید رسید.

به زبان ساده، روش کار با سامانه پیامک صوتی سروش به این صورت است که شما پیام اطلاع رسانی یا تبلیغاتی خود را با هر وسیله ای که در اختیار دارید حتی گوشی موبایلتان ضبط می کنید و بر روی پنل خود بارگذاری می کنید و از آنجا به کلیه تلفن های ثابت و همراهی که مد نظرتان است ارسال می کنید.به همین سادگی.

با سامانه پیامکی سروش، شما نه تنها می توانید پیام صوتی خود را با صدای خودتان یا یکی از افراد مشهور جامعه به کلیه تلفن های ثابت ارسال نمایید بلکه می توانید بدون هیچگونه محدودیتی پیامک های صوتی تبلیغاتی یا اطلاع رسانی خود را به کلیه تلفن های همراه ارسال نمایید. سامانه پیامک صوتی سروش، جدا از امکاناتی همچون ارسال پیام از طریق کد پستی یا از طریق کدهای تلفن ثابت و همراه و یا بانک اطلاعات اصناف مختلف ، امکاناتی دارد که در صورت آشنایی کامل با آن مطمئن باشید شما را شگفت زده خواهد کرد. نکته مهمی که در این ابزار تبلیغاتی به آن توجه شده سادگی کار کردن با این سامانه است.این سادگی در حدی است که هر شخصی که می تواند با موبایل خود پیامک ارسال کند قطعا با یک آموزش کوتاه و ساده چند دقیقه ای نیز، می تواند با این ابزار اقدام به ارسال پیامک های خود نماید و یک تبلیغ ساده، هدفمند، موثر و با صرفه را تجربه کند در حدی که بعد از یک بار تجربه اثرات این تبلیغ بر کسب و کارش دیگر همواره آن را به عنوان یک همکار و پشتیبان در کنار خود حفظ خواهد کرد. حتی اگر شما توانایی ضبط پیام خود و بارگذاری آن بر روی سامانه را هم نداشته باشید همکاران ما، در این سامانه بخشی را در طراحی کردند که شما پیامی را که میخواهید ارسال نمایید تایپ می نمایید و سیستم به راحتی پیام متنی شما را به انتخاب خودتان تبدیل به صدای آقا یا خانم و برای ارسال آماده می کند. حالا خودتان قضاوت کنید......آیا ساده تر و راحت تر از این نیز می شود ؟

با اینحال همه شما مخاطبان گرامی می توانید در ارتباط با کارشناسان مجموعه سروش زیما به صورت تلفنی یا حضوری، کاملا با این ابزار جدید تبلیغاتی و اطلاع رسانی و روش استفاده از آن و مهمتر از همه، چگونگی کسب درآمد از آن آشنا شوید.

 

آغاز واگذاری نمایندگی فروش "سامانه هوشمند سروش"

موسسه فرهنگی هنری سروش زیما قصد دارد به تعداد محدودی از اشخاص واجد شرایط، فعال و متعهد، نمایندگی فروش این ابزار پر کاربرد و البته پردرآمد را در سراسر کشور واگذار نماید که با توجه به جدید، کامل، موثر، پرکاربرد  و پرطرفدار بودن این محصول، می تواند درآمد بسیار عالی و کم نظیری را برای فعالان آن داشته باشد. همچنین این مجموعه قصد دارد از میان آقایان و بانوان فعال، با روابط عمومی قوی و آشنا با دنیای فروش که به دنبال شغلی با درآمد بالا می باشند، تعدادی را به عنوان کارشناسان فروش این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری استخدام نماید که این افراد می توانند بعد از طی کردن یک دوره سه ماهه و کسب شرایط لازم، به استخدام رسمی این مجموعه درآمده و از کلیه تسهیلات یک استخدام رسمی و ثابت بهره مند شوند.

 

سامانه پیامک صوتی سروش مورد استفاده چه افراد یا سازمان هایی است ؟

 باید بپذیریم که این محصول و ابزار جدید ارتباطی و تبلیغاتی، محصول و ابزاری است که می تواند مورد توجه و استفاده کلیه افراد جامعه در هر سطح و نوع از فعالیت و شغلی که دارند و کلیه شرکت ها، نهادها، سازمان ها و فعالان اقتصادی کوچک و بزرگ ، با هر نوع فعالیتی که دارند، قرار گیرد. شخصی که در منزل خود کار آرایشگری می کند و می خواهد به ساکنان منطقه ای که در آن زندگی می کند، در خصوص خدماتی که ارائه می دهد، اطلاع رسانی کند یا یک پیتزا فروشی در یک منطقه،که می خواهد به ساکنان آن منطقه اطلاع رسانی کند که سرویس رایگان دارد و یا یک شرکت تجاری کوچک و بزرگ که می خواهد برند، کالا و یا خدمات جدید خود را به کل منطقه، شهر، استان، یا سراسر کشور معرفی کند و یا یک فروشگاهی که می خواهد با ارسال پیام های تبلیغاتی، مردم شهر یا مشتریان خود را از آغاز جشنواره فروش ویژه خود مطلع کند و یا یک سازمان و نهاد بزرگ که می خواهد از این ابزار برای اطلاع رسانی به کارمندان خود در خصوص اطلاعیه ها، بخشنامه ها یا واریز حقوقشان یا حتی تبریک یا تسلیت مناسبت ها استفاده کند یا روابط عمومی نهادها و انجمن های مختلف برای اطلاع رسانی در خصوص موارد مختلف یا بانک ها و شرکت های بیمه برای اطلاع دادن به مشتریانشان در خصوص سررسید وام و اقساط ، همه و همه می توانند  مشتری این محصول باشند و از این محصول برای پیشبرد امور خود استفاده کنند.حتی این ابزار می تواند تا حد زیادی به کمک منشی یک شرکت بیاد و پیام اطلاع رسانی یا تبلیغاتی آن شرکت را بدون کوچکترین اشتباهی به گوش مخاطبان مورد نظر برساند تا لازم نباشد منشی یک شرکت تمام وقت خود را در طول یک روز برای تماس گرفتن با مشتریان و مخاطبان بگذارد و به راحتی بتواند به سایر امور مجموعه بپردازد.

 

چگونگی دریافت نمایندگی فروش "سامانه هوشمند سروش"

برای دریافت نمایندگی فروش سامانه هوشمند سروش در سراسر کشور، شما ابتدا باید در ارتباط با کارشناسان فروش در دفتر مرکزی موسسه در تهران، از این موضوع اطلاع کسب کنید که ظرفیت منطقه  یا استانی که شما می خواهید در آن نمایندگی فروش را دریافت کنید، تکمیل شده یا خیر. در مرحله بعد شما باید کلیه مدارک درخواستی را برای احراز صلاحیت و دریافت تاییدیه به موسسه ارسال نمایید و بعد از دریافت تاییدیه از سوی واحد اداری و مالی موسسه، برای دریافت نمایندگی اقدام نمایید. در این مرحله، برای دریافت نمایندگی فروش استانی پنج میلیون تومان و برای دریافت نمایندگی فروش کشوری ده میلیون تومان را به حساب موسسه واریز نموده و فیش واریزی را به واحد اداری و مالی موسسه ارائه نموده و با تکمیل مدارک و پر کردن فرم های مربوطه، پرونده خود را تکمیل نموده و با دریافت تاییدیه کامل بودن پرونده، کد پیگیری خود را دریافت نمایید . از تاریخ دریافت کد رهگیری به مدت یک هفته الی ده روز، نمایندگی شما از سوی موسسه آماده خواهد شد و شما می توانید در این مدت با کسب اطلاعات و آموزش های لازم، خود را برای آغاز کار، آماده نمایید.

لازم به ذکر است، پرداخت حق نمایندگی در سطح استانی و کشوری به صورت اقساط نیز برای عزیزانی که مشکل مالی دارند امکانپذیر است و متقاضیان محترم می توانند با پرداخت 50 درصد نقد و پنجاه درصد اقساط، نمایندگی فروش خود را دریافت نمایند. البته موسسه برای متقاضیانی که حق نمایندگی را به صورت کامل و نقد پرداخت می نمایند تسهیلاتی را در نظر گرفته که عدالت به صورت کامل رعایت شود.

 

سامانه پیامکی سروش چقدر درآمد دارد ؟

خوب، رسیدیم به اصل مطلب.آیا برای درآمد میلیونی آماده هستید ؟ آیا باور می کنید که با همین سرمایه گذاری اندک می توانید به راحتی ماهیانه بالای ده میلیون تومان درآمد داشته باشید؟ آیا باور می کنید که بعد از مدتی فعالیت مناسب در این کار، حتی بدون فعالیت هم می توانید یک درآمد میلیونی ثابت و بلند مدت چشمگیر داشته باشید ؟ برای اینکه، این واقعیت شیرین و کم نظیر را به راحتی باور کنید، ادامه مطلب را با دقت مطالعه فرمایید.

وقتی شما نمایندگی فروش "سامانه پیامک صوتی سروش" را دریافت و کار خود را آغاز  نمایید، پنل های ارسال پیامک های صوتی را به چند مدل تقسیم می نمایید. پنل از 250 هزار تومان تا یک میلیون تومان.همه پنل ها شبیه هم هستند و دارای امکاناتی کامل و مشابه و تنها تفاوت آنها در هزینه ارسال است. در پنل 250 هزار تومانی هزینه ارسال هر پیام صوتی یک دقیقه ای 70  تومان است اما در پنل مثلا 500 هزار تومانی 65 تومان و در پنل یک میلیون تومانی، هزینه ارسال هر پیام صوتی یک دقیقه ای، 60 تومان خواهد بود. حالا با توجه به اینکه شما نماینده فروش یک محصول جدید، پر کاربرد و پر طرفدار هستید، فکر می کنید در هر روز با یک فعالیت و فروش مناسب، حداقل چند پنل ارسال پیامک صوتی سروش را بتوانید بفروشید ؟

اگر تصور کنیم شما حداقل حداقل حداقل در روز دو عدد از پنل ها را، آن هم از ارزانترین نوع آن، یعنی پنل های 250 هزار تومانی، بفروشید، شما در روز صاحب حدود 500 هزار تومان فروش هستید که تقریبا 90 درصد آن سود است. حالا تصور کنید یک ماه با همین فروش حداقلی ادامه دهید، حالا خودتان حساب کنید که بعد از یک ماه صاحب چه درآمدی خواهید بود ؟؟؟؟؟؟

15 میلیون تومان . بله، ماهی 15 میلیون تومان. حالا باور کردید ؟

البته به این نکته توجه کنید که ما در همه موارد حداقل را حساب کردیم و اگر بخواهیم نگاه خوشبینانه ای داشته باشیم آنوقت است که فکر کنم همه شما تمام کارهای خود را رها خواهید کرد و فقط بر روی این کار تمرکز خواهید کرد که انشاالله در آینده نیز همینطور خواهد بود.

اما این پایان سودآوری و خوشحالی شما نیست و خوشحالی اصلی و بزرگ شما باقی مانده است.

طبیعی است که مشتریان شما بعد از خرید پنل های ارسال پیامک های صوتی، اقدام به شارژ پنل های خود و ارسال پیامک های مد نظر خود خواهند کرد.

باز هم با همان نگاه حداقلی، فکر کنید که شما در هر ماه 50 مشتری بدست آورده اید. بعد از یک سال شما دارای 600 مشتری و بعد از دو سال دارای 1200 مشتری هستید. تصور کنید هر یک از مشتریان شما در ماه، حداقل هزار پیامک ارسال کنند که این مقدار پایین ترین میزانی است که به صورت میانگین، تا به حال، تجربه شده است. با در نظر گرفتن مبلغ خرید هر پیامک توسط شما از موسسه و فروش آن به مشتریان خود، شما از ارسال هر پیامک توسط مشتریان خود 50 ریال سود خواهید برد. در نتیجه شما از هر مشتری خود در هر ماه حداقل 5 هزار تومان سود خواهید برد و با در نظر گرفتن اینکه شما دارای حداقل 1200 مشتری هستید، بعد از دو سال فعالیت حداقل در هر ماه  6000000 میلیون تومان  ( الان حتما از تعجب دهانتان باز مانده ) بله ، شما بعد از دو سال فعالیت مناسب        می توانید با خیال راحت بنشینید و از کار کردن همان حداقل 1200 مشتری و همان حداقل ارسال هزار پیام در ماه آنها، ماهیانه 6 میلیون تومان سود دریافت کنید. درسته ؟

باز هم توجه به این نکته مهم واجب است که ما در تمام موارد و حساب و کتاب ها، حداقل ها را در نظر گرفتیم. حالا خودتان حساب کنید اگر شخصی با جدیت و پشتکار فراوان و با کمک خانواده، همسر، دوستان، آشنایان و یا تشکیل یک تیم فروش حرفه ای، بتواند فروش بالایی را تجربه کند ، چه درآمدی خواهد داشت ؟ حالا قبول دارید که این فعالیت می تواند زندگی افرادی را که در ابتدای این متن به آنها اشاره داشتیم را به معنای واقعی دگرگون کند ؟ حالا قبول دارید که این کار می تواند خیلی از افراد جامعه را به آرزوهای کوچک و بزرگشان برساند ؟

در این کار که برای فعالیت، فقط نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت  دارد، می توان فقط با چاپ یک کارت ویزیت و به صورت شخصی اقدام به فعالیت کرد یا می توان با تشکیل دادن یک دفتر ساده و کوچک و تیم فروش حرفه ای و حتی مبتدی، فروش و درآمد بیشتری را تجربه کرد و این کاملا به انتخاب خود شما بستگی دارد.حتی متقاضیان عزیز می توانند این فعالیت را در کنار سایر فعالیت های خود انجام دهند و یا به عنوان شغل دوم یا سوم به آن نگاه کنند یا حتی به صورت پاره وقت در آن فعالیت کنند. حتی دانشجویان عزیز که به علت اشتغال به تحصیل نمی توانند شغلی تمام وقت با درآمد مکفی داشته باشند می توانند با فعالیت در این کار به صورت پاره وقت چند برابر یک شغل تمام وقت درآمد داشته باشند و یا حتی بانوان خانه دار که می خواهند شغلی داشته باشند که برای خود درآمدی داشته باشند یا کمک خرج همسر خود در زندگی باشند می توانند از داخل منزل و به صورت تلفنی در این حوزه فعالیت کنند و از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. خلاصه این شغل همچون محصولش می تواند مناسب کلیه افراد جامعه باشد.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر به سایت سامانه هوشمند سروش مراجعه فرمایید  

   ورود به سایت سامانه