انیمیشن

 

انیمیشن هنوز هم یکی از مناسب ترین مدیاها برای انتقال پیام های تبلیغاتی محسوب می شود. پیراستگی، سادگی، تمرکز، کارکترهای منحصر بفرد و بعضا دوست داشتنی، انطباق با ایده های موزیکال و ...  همه و همه از جلمه ویژگی های تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن است که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات تجاری داشته باشد. 

در شرکت سروش زیما از تیزرهای تبلیغاتیو ایده پردازی تا اجرای نهایی منطبق با اهداف برندینگ، مارکتینگ و کمپین های تبلیغاتی شما طراحی و ساخته می شوند

ویژگی های بسته ی پیشنهادی تیزرهای انیمیشن اورجینال عبارت است از:

  • ساخت به شیوه ی انیمیشن دو بعدی یا سه بعدی (فراخور اهداف کمپین شما)
  • اتاق فکر، ایده پردازی خلاقانه و چند وجهی
  • ارائه ی فیلمنامه ی حرفه ای، استوری بورد و طراحی متنوع کاراکترها
  • خلق کاراکتر های کارتونی جدید
  • استفاده از گویندگان صد در صد حرفه ای با صدای آشنا
  • ساخت به صورت موزیکال (در صورت لزوم)
  • ساختار خلاقانه و ساماندهی خلاقانه پیام تیزر

گروه انیمیشن سازی دپارتمان تبلیغات شرکت سروش زیما از سال 1378 فعالیت خود را آغاز نموده است. این بخش با امکانات نرم افزاری پیش رفته و با بکارگیری متخصصان و هنرمندان با تجربه توانسته است در مدت زمان کوتاهی در انواع موضوعات تبلیغاتی نمونه های مطلوبی از جمله تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی و میان برنامه های تلویزیونی به روش های انیمیشن سه بعدی،تلفیقی، رئال انیمیشن، تهیه عنوان بندی ها، تروکاژ، کلیپ انیمیشن و ... ارائه می نماید.

 

 

مزیت های انیمیشن تبلیغاتی

صرفه جویی در هزینه

برخلاف باور عموم، در واقع ساخت کلیپ تجاری به روش انیمیشن ارزان تر از ساخت آن به روش تولید زنده میباشد. اگر شما میخواهید آگهی تان به یاد ماندنی شود، احتمالا به یک کاراکتر شناخته شده نیاز دارید که با محصول خود روانه بازار کنید.استخدام یک بازیگر مشهور برای شما بسیار هزینه بردار است، البته گذشته از اینکه در مورد حقوق یک تیم کامل صحبت نمیکنیم.

صرفه جویی در زمان

حتی عکس برداری تجاری چند روز از شما زمان میگیرد که تازه شروع کار است. پس تولید کار در ساخت تبلیغات زنده برای ویرایش عکس ها و ویدیو ها و همچنین صدا های پروژه و… زمان زیادی را نیاز دارد . در ساخت به روش انیمیشن به جای تلاش برای هدایت بازیگران، شما میتوانید انتخاب کنید کدام شخصیت انیمیشنی شما صحبت کند و حتی چگونه با احساسات آنها را بیان کند.

رویایی بزرگ

زمانی که انیمیشن وارد تجارت شما میشود، شما هیچ محدودیتی ندارید. اگر می خواهید کاراکتر شما بعد از نوشیدن محصول شما رشد کند، خب شما میتوانید این کار را انجام دهید. هر ایده ای که در نظر دارید، از طریق انیمیشن می تواند به ارمغان آورده شود. این زیبایی و خلاقیت ابزار امروز ما میباشد.

ایجاد یک شخصیت

شخصیتی که شما برای فیلم انیمیشنی خود ایجاد می کنید، چهره ی برند شما خواهد شد. این شخصیت قابل تشخیص و برای مردم به برند شما پیوند می یابد. شما لازم نیست نگران در دسترس نبودن بازیگر یا بازیگران برای تبلیغ تلویزیونی بعدی خود باشید، شخصیت انیمیشنی شما تا ابد در دسترس خواهد بود.