تبلیغات محیطی

تصور شهر مدرن بدون معابر و بزرگراه هایی که در جای جای آن، پیام های بازرگانی و تبلیغاتی خودنمایی می کنند دشوار است.سروش زیما این فرصت را در اختیار تولید کنندگان کالا و خدمات می گذارد تا با استفاده از انواع بیلبوردها و استندها، ضمن زیباسازی و ایجاد تنوع بصری در محیط شهری، با مخاطبان خود سخن  گویند و پیام های خود را در ناخودآگاه آنان ثبت نمایند.
سروش زیما با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک شهر تهران و سایر شهرهای بزرگ و مراکز استان ها، امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده و ملی دارا است.

تبلیغات محیطی و سروش زیما:

تبلیغات محیطی را بی شک قدیمی ترین روش تبلیغاتی باید دانست. متخصصان سروش زیما تبلیغات محیطی به عناصر فیزیکی قابل اجرا برای تبلیغات که در تیررس ببنندگان است اطلاق می کنند. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای تبلیغاتی داخل مترو، بدنه اتوبوس ها و … گونه های مختلفی از تبلیغات محیطی بشمار می روند. یکی از مزیت های فوق العاده تبلیغات محیطی که باعث برتری آن با سایر رسانه های تبلیغاتی دیگر گردیده این است که مخاطب ناگزیر به دیدن تبلیغات محیطی بوده و چون نمی تواند چشم خود را از رنگ ها و طرح های اطراف خود بپوشاند. در تعریف محتوایی این رسانه میتوان اینگونه گفت : رسانه تبلیغات محیطی آگاهی و اطلاعات مخاطبان را نسبت به ورود یک محصول جدید به بازار یا ارائه یک خدمت جدید از سوی صاحبان خدمات برای مخاطبان آنان فراهم می آورد.واحد تبلیغات محیطی شرکت سروش زیما نیز حدود سه دهه است که در راستای پوشش کلیه نیازهای مخاطبان خود، فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر با در اختیار داشتن بهترین و با تجربه ترین کارشناسان و متخصصان این حوزه و همچنین بهترین رسانه ها در حوزه محیطی در حال ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.