جذب اسپانسر

 

جذب اسپانسر ( پشتیبان مالی ) :

آنچه باعث جلب توجه یک پشتیبان مالی نسبت به فعالیت یا اقدامات شما می شود

یک ایده خلاقانه و بی نقص نیست.

لازمه جذب یک پشتیبان مالی خوب داشتن یک مدل تجاری خوب است.

و اما یک مدل تجاری خوب به چه شکلی است؟

از دید متخصصین سروش زیما مدل کسب و کار یعنی یک فرد با طرح یک ایده دنبال ایجاد چه نوع ارزش هایی است و مهمتر اینکه این ارزش ها را به چه کسانی ارائه خواهد داد.

همچنین باید دانست طرح یک ایده نیازمند چه هزینه هایی است و چگونه می توان از آن راه درآمد کسب کرد. وقتی این مرحله انجام شد، حالا نوبت آن است که ایده خود را برای جذب حمایت مالی به یک سرمایه گذار ارائه دهیم اما اینکه صرفا فرصتی را شناسایی کنیم و با یک مدل کسب و کار بخواهیم نظر سرمایه گذار را جلب کنیم چندان برای سرمایه گذار جذاب نیست.

چه عاملی مهمتر از سرمایه است ؟

سروش زیما معتقد است در راه اندازی یک کسب و کار وجود راهنما یا مربی در اجرایی کردن یک ایده بسیار مهمتر از سرمایه است. هر کسب و کاری به گروهی مشاور و راهنما نیاز دارد. راهنماها کسانی هستند که کسب و کاری ایجاد کرده اند و تجربه کافی در راه اندازی آن دارند و می توانند به صاحبان ایده کمک کنند که کسب و کار درستی ایجاد کنند.

راه های ورود به بازار :

اینکه چگونه وارد بازار کار شویم و بعد از ورود چگونه کار را گسترش دهیم هر کدام به دانشی جداگانه نیاز دارد که در اینجا خلاقیت و ابتکار افراد بسیار مهم است. در این مورد راه های بسیار زیادی وجود دارد. برای نمونه می توان در کسب و کارهای آنلاین فیس بوک را مثال زد که در ابتدا همه افراد حق دسترسی به این فضا را نداشتند و از طریق دعوتنامه شخص دیگری می توانستند وارد این فضا شوند.

سروش زیما با 30 سال سابقه درخشان کاری و همکاری با مجموعه های مطرح و بزرگ بستری قابل اعتماد در زمینه جذب اسپانسر( پشتیبان مالی ) برای مشتریان محترم فراهم اورده است.