درباره ما

ماهیت سروش زیما

مجموعه سروش زیما با شعار «از ایده تا ایده‌آل» طی سال‌ها فعالیت درخشان خود توانسته است با بهره‌گیری از بهترین‌های این حوزه، علوم نوین، فناوری، خلاقیت، و ارائه خدمات و پشتیبانی بایسته و شایسته، پروژه‌های قابل توجه‌ای را به منصه ظهور برساند و کارنامه درخشانی را از لحاظ کمیت و کیفیت از خود به جای بگذارد و در حال حاضر نیز به پشتوانه؛ هیأت مدیره‌ای قدرتمند و کم‌نظیر، کوله باری از تجارب ارزشمند، موقعیتی شاخص و کم‌نظیر در دنیای رسانه و تبلیغات، نیروهای متخصص و خلاق، وجود دپارتمان‌های تخصصی برای ارائه خدماتی ویژه، تخصصی و کامل، سبک‌های متمایز و اختصاصی برای انواع تبلیغات، اتاق فکری متشکل از مشاوران و کارشناسان با تجربه و ایده‌پردازانی خلاق، بازرگانی و بازاریابانی حرفه‌ای، واحد تحقیق و توسعه به عنوان پشتیبان و چراغ راه کلیه دپارتمان‌ها، تخصصی ویژه و کم‌نظیر در فرآیند برندینگ و فروش به واسطه برقراری ارتباطی منطقی و علمی میان سه ضلع مثلث برند، دنیای تبلیغات و رسانه و بازار هدف، موقعیتی ایده‌آل و قدرتمند در رسانه‌های دیداری، شنیداری، دیجیتال و مکتوب برای خلق هویتی کامل برای برندها، استفاده از آخرین دستاوردهای دنیای فناوری اطلاعات و در اختیار داشتن تیم روابط عمومی قوی در ارتباط‌گیری با کلیه شخصیت‌های حقیقی و حقوقی؛ می‌تواند به عنوان یک مجموعه رسانه‌ای – تبلیغاتی فول سرویس، خدماتی بایسته و شایسته را در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار دهد.

از ایده تا ایده‌آل با سروش زیما

اصول سروش زیما

کلیه همکاران سروش زیما موظف هستند ده اصل؛ دین، اخلاق، تعهد، دقت، مسئولیت‌پذیری، وفاداری، رشد پایدار، خلاقیت، امید و آگاهی‌بخشی؛ را که همگی از توصیه‌ها و تأکیدات رهبر معظم انقلاب برای فعالان حوزه رسانه و تبلیغات می‌باشد، سرلوحه کار خود قرار دهند و از تمامی اندوخته‌های علمی، فنی، تخصصی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات مجموعه سروش استفاده نمایند. مجموعه سروش در کلیه فعالیت‌های خود رویکرد برد – برد را در مقابل کلیه ذینفعان شامل مشتریان، تأمین‌کنندگان و جامعه، مدنظر دارند. کلیه اعضای این خانواده موظف به درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه به عنوان مهمترین اصل سازمانی سروش می‌باشند. همکاران در مجموعه سروش علاوه ‌بر رعایت قوانین، عرف، شرع و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار و خدمات خود، ارتقاء اصول و ارزش‌های اسلامی – ایرانی را مدنظر قرار خواهند داد. مجموعه سروش در راستای مسئولیت اجتماعی، سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات دینی، فرهنگی و زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات را از اصول بنیادین خود می‌دانند و برای بهبود سطح کیفی خدمات خود از تخصیص مناسب منابع مادی و معنوی دریغ نمی‌کنند.

باور سروش زیما

باور مجموعه سروش این است که کارش صرفاً رسانه و تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصور شما است. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت بازار و جامعه کشف می‌کنیم تا به پشتوانه منطق و بی‌نیاز از بزرگنمایی و در کمال صداقت، به ایده و تصورات شما پر و بال دهیم و شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر از تصورتان برسانیم، چراکه بارها راستی و هوشمندی را با هم درآمیخته‌ایم و به هدفمان که خلق، تثبیت و ارتقای برند در بازار و به دست آوردن رضایت مخاطب و مشتریمان است، دست یافته‌ایم و به معنای واقعی شعار «از ایده تا ایده‌آل» را تحقق بخشیده‌ایم. این امر زمینه‌ساز حضور مداوم و متفاوت مجموعه سروش با رویکرد مدیریت استراتژیک برند می‌باشد. پژوهش بازار، شناخت دیدگاه‌های مصرف‌کنندگان و انتخاب درست گروه‌های هدف به همراه یک برنامه اطلاع‌رسانی و رسانه‌ای ایده‌آل، از جمله استراتژی‌های مدیریتی مجموعه سروش برای مشتریان خود بوده است. تمامی ایده‌های خلاق ابتدا بر روی سفیدی ذهن و کاغذ نقش می‌بندد، در واقع همه چیز از یک ایده آغاز می‌شود و با همان ایده، پروژه‌ها و برنامه‌ریزی‌ها شکل می‌گیرد و اندیشه‌های خلاقانه برای متفاوت و ماندگار شدن آغاز می‌شود. زوایای دید متفاوت متخصصان سروش به یک تبلیغ با سیاهی جوهر قلم و شات دوربین‌ها همراه می‌گردد تا خدمات یا محصولی بایسته و شایسته در اختیار مشتری و مصرف‌کننده قرار گیرد. آن‌چه که ما در رسانه و تبلیغات می‌خواهیم، رسیدن به یک نتیجه ایده‌آل از یک ایده ناب است و آن‌چه مجموعه سروش به دنبالش است همراهی و ارائه یک خدمات بایسته و شایسته از آن ایده ناب تا آن محصول یا خدمات ایده‌آل به همراهان و مشتریان وفادارش است.

ماموریت سروش زیما

شرکت سروش زیما خود را صرفاً یک شرکت رسانه‌ای، تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی مجموعه سروش ارائه راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار مؤثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند اطلاع‌رسانی و معرفی، رسانه، تبلیغات، افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی مجموعه سروش عواملی هستند که به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی، رسانه‌ای و تبلیغاتی توسعه‌یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

رویکرد سروش زیما

اهداف و راهبردهای رسانه‌ای، تبلیغاتی، بازاریابی و فروش سازمان شما در سروش زیما به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های رسانه‌ای، بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان سروش زیما خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای رسانه‌ای، تبلیغاتی، بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی، برنامه‌ریزی کمپین تا مجریان حرفه‌ای و مدیریت قوی مجموعه سروش، به‌طور کامل در خدمت مشتریان سروش زیما هستند. نکته قابل توجه در رویکرد و خط مشی مجموعه سروش این است که در این مجموعه برای واحدهای کوچک و واحدهای بزرگ برنامه‌های یکسانی وجود ندارد و برای هر یک از این مجموعه‌ها برنامه‌های مشخصی وجود دارد تا بدین ترتیب، این مجموعه‌ها دچار افراط و تفریط در دریافت خدمات از مجموعه سروش نشوند و نتیجه لازم و مناسب را دریافت کنند.

کیفیت خدمات سروش زیما

در مجموعه سروش هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی در حوزه رسانه، تبلیغات، بازاریابی و فروش در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به‌کارگیری روزآمدترین فناوری‌ها اجرا می‌شوند. سروش زیما نه‌تنها خدمات و تولیدات بسیار باکیفیتی ارائه می‌دهد، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا، تجربه مطلوبی در ارتباط با این مجموعه بدست می‌آورد. مدیران اجرایی در سروش زیما وظیفه دارند کلیه هماهنگی‌های مورد نیاز بین مجموعه سروش و مشتری را با ‌سرعت، ‌دقت و اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی باکیفیت ویژه و متمایز به مشتری ارائه گردد.

خلاقیت سروش زیما

هسته مرکزی فعالیت‌های رسانه‌ای، تبلیغاتی و بازاریابی مؤثر، خلاقیت است. در اتاق فکر و ایده‌پردازی مجموعه سروش زیما گروهی از کارشناسان رسانه و تبلیغات، کارشناسان و مشاوران برندینگ، متخصصان بازار و بازاریابی و طراحان و نویسندگانی خلاق و هنرمند حضور دارند که خلاقانه‌ترین و خاص‌ترین ایده‌ها و برنامه‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان، طراحی، برنامه‌ریزی و اجرا نمایند.