10 توصیه و راه حل برای موفقیت در بازاریابی محتوا(2)
17 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی- بخش دوم
18 سپتامبر 2016
Show all

در دنیای تبلیغات همواره استفاده از ابزارهای جدید و موثر مورد توجه کلیه بازیگران اقتصادی می باشد.از جمله ابزارهای جدید تبلیغاتی در حال حاضر سامانه های ارسال پیامک های صوتی و متنی می باشد که در این حوزه، مجموعه سروش زیما به صورت عام و واحد سامانه هوشمند از دپارتمان فناوری اطلاعات این مجموعه به صورت خاص، از پیشروهای این حوزه می باشد که تا به امروز خدمات ارزشمندی را در این حوزه به مشتریان ارائه داده است.

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید.

سامانه هوشمند سروش ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد. سامانه پیامکی سروش  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد. همراهان سروش می توانند از این ابزار برای تبدیل ایده های خود به یک برنامه و موقعیت ایده آل نهایت استفاده را ببرند.

در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

  • ارسال از طریق کدهای پستی

نحوه ارسال از طریق کدپستی سامانه پیامکی سروش بدین صورت است که ابتدا وارد پنل پیامکی خود شوید و ارسال انبوه یا ارسال ایرانسل یا همراه اول، سپس کدپستی را انتخاب کنید . با وارد کردن کدپستی خیابان مورد نظر خود (برای دریافت کدپستی منطقه مورد نظر اینجا کلیک کنید)، تعداد شماره های موجود نمایش داده میشود و با افزودن به سبد گیرندگان میتوانید ارسال خود را انجام دهید.

  • ارسال از طریق تعیین محدوده سنی و جنسیت مخاطبان

ارسال به خانم یا آقا!؟ جوان یا مسن؟!

اگر برای شما مهم است که مخاطب پیام های ارسالی شما از سامانه پیامکی سروش، خانم ها و یا آقایان باشند باید از قسمت ارسال ایرانسل و همراه اول سامانه پیامکی سروش استفاده کنید. ارسال همراه اول علاوه بر جنسیت، قابلیت ارسال به محدوده سنی مورد نظر شما را نیز دارد.

بطور مثال اگر در سامانه پیامکی سروش خواهان ارسال پیام به خانم های بالای 35 سال واقع در میرداماد تهران هستید باید به قسمت ارسال کدپستی ویا مناطق شهرداری در ارسال همراه اول رفته و بعد از درج کدپستی و یا انتخاب منطقه، جنسیت زن را انتخاب و در قسمت محدوده سنی از 35 تا ... را ثبت کنید.این قابلیت برروی تمامی پنل های سامانه پیامکی سروش موجود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =