سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش نهم
27 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش یازدهم
27 سپتامبر 2016
Show all

ارسال بالک یا ارسال انبوه در سامانه پیامکی سروش

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

سامانه پیامکی سروش این امکان را برای شما همراهان عزیز سروش زیما فراهم کرده تا با استفاده از آن پیام های تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود را در مناسبتهای مختلف ارسال کنید.

در این بخش انواع روشهای ارسال بالک برای شما همراهان گرامی توضیح داده می شود :

ارسال کشوری شهر و استان:

در سامانه پیامکی سروش برای ارسال پیامک به مشترکین براساس تفکیک استان و شهر در سراسر کشور می توان از این سرویس ارسال کرد در واقع می توانید اپراتور و نوع خط مخاطب را انتخاب و ارسال پیامک انبوه را انجام داد

ارسال ایرانسل:

در سامانه پیامکی سروش برای ارسال پیامک به مشترکین ایرانسل به تفکیک استان و شهر ،کد پستی و جنسیت می توان از این سرویس ارسال را انجام داد.

ارسال کد پستی:

در سامانه پیامکی سروش می توانید به مشترکین همراه اول و ایرانسل یک منطقه خاص از هر شهر پیامک ارسال کنید شماره های مشترکین تلفن همراه بر اساس کدپستی محل سکونت آن ها در بانک اطلاعاتی موجود می باشد کافیست منطقه مورد نظر را انتخاب و ارسال نمایید

ارسال جنسیت:

در سامانه پیامکی سروش یکی از اثربخش ترین و موثرترین نوع تبلیغات ارسال به تفکیک جنسیت می باشد ،با در اختیار داشتن این شماره ها و انتخاب متن با محتوای مناسب می توان بازدهی ارسال را به طور چشمگیری افزایش داد

ارسال رده سنی:

در سامانه پیامکی سروش با استفاده از این بخش به جامعه هدف خود نزدیک تر شده اید و با تمرکز روی رده سنی مشتریان درواقع بازدهی ارسال پیامک خود را نی توانید افزایش دهید.

ارسال مشاغل:

در سامانه پیامکی سروش ابزار ارسال شغلی، برای ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف است ،بانک موبایل مشاغل و اصناف موجود در سامانه پیامکی سروش به طور اختصاصی و از روش های صحیح تهیه شده است، بنابر این به لحاظ صحت و کیفیت بروزرسانی بی نظیر است.

“از ایده تا ایده آل” با سروش زیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =