سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش دهم
27 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش دوازدهم
27 سپتامبر 2016
Show all

ارسال پیامک با پیش شماره در سامانه پیامکی سروش

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

ارسال پیامک با پیش شماره، یک راه بسیار آسان است که کاربران سامانه های پیامکی سروش توسط آن، به راحتی می توانند درآمد خود را افزایش دهند.

در سامانه پیامکی سروش، شما با ارسال پیامک به شهرهای مختلف می توانید به فروش خود ادامه دهید و کسب و کار خود را گسترش دهید. برای این امر اگر برفرض مثال در تهران هستید و میخواهید در مشهد فروش داشته باشید از طریق ارسال انبوه و توسط پیش شماره با انتخاب شهر می توانید پیام های مورد نظر خود را ارسال نمایید.

در سامانه پیامکی سروش با انتخاب هر پیش شماره، تعداد شماره های موجود به نمایش در می آید. شما با انتخاب تعداد مد نظر و سپس افزودن متن، می توانید ارسال مورد نظر خود را انجام دهید.

“از ایده تا ایده آل” با سروش زیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =