سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی- بخش اول
18 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی- بخش سوم
18 سپتامبر 2016
Show all

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک سامانه پیامکی سروش

به اعتقاد کارشناسان سروش زیما، یکی از راه های سریع، آسان و مقرون به صرفه برای ارتباط با مشتری استفاده از پیامک است اما اگر قرار است با مشتریان خود بصورت پیامکی ارتباط داشته باشید باید در مشتری اطمینان ایجاد کنید که پیامک او به دست شما رسیده است.به اینصورت که بعداز دریافت هر پیامک، پیامکی حاوی "از پیام شما متشکریم،در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد." یا مضامینی شبیه به این به ارسال کننده پیامک ارسال کنید. وقتی فردی به شما پیامک ارسال میکند بدین معنی است که نسبت به فعالیت ها و محصولات شما علاقه مند است. بنابراین شما می توانید برای جذب و نگهداری مشتری خود یک تخفیف درنظر بگیرید و پیامکی حاوی "از ثبتنام شما متشکریم، شما از 20% تخفیف بهره مند شدید." و یا حاوی اطلاع رسانی از اخبار جدید خود مانند "از انتخاب شما متشکریم، هرماه منتظر اخبار ما باشید." برای ارسال کننده پیامک بفرستید. اما همه این کارها بصورت دستی کاری بسیار زمان گیر و سخت است.

بنابراین سامانه پیامکی سروش این امکان را برای مشتری خود فراهم میکند که به همه ی این قابلیت ها بطور خودکار دسترسی داشته باشند. نحوه کار با این ابزار که پاسخگوی خودکار پیامک نام دارد در ادامه آورده شده است.

پس از وارد شدن به پنل خود، روی گزینه "ابزار" کلیک کرده و پس از آن  به قسمت "پاسخگوی خودکار" بروید. شماره 2 مربوط به پاسخ گوی خودکار و شماره 3 مربوط به منشی پیامک است که در ادامه درباره آن توضیح داده خواهد شد.

در محیط پاسخگوی خودکار ابتدا در قسمت شماره 4 شماره ای که می خواهید در صورت ارسال به آن پاسخ خودکار بدهد را انتخاب می کنید. در قسمت 5 متن پیامک خود را طراحی میکنید.در پایان مطمئن باشید حالت وضعیت پاسخگوی خودکار "فعال" باشد سپس دکمه ی "افزودن" را بزنید تا پاسخگوی خودکاری که تنظیم نموده اید در پایین صفحه نشان داده شود.

اما گاهی نیاز است متناسب با پیامکی که فردی برای شما ارسال کرده است شما هم پیامکی خاص برای او بفرستید. مثلا فرد اطلاعاتی درباره یکی از محصولات خاص شما می خواهد و یا می خواهد از نتیجه قرعه کشی باخبر شود. در اینصورت شما نیاز به یک منشی دارید تا در تمام طول شبانه روز و 24 ساعته یک تلفن همراه دستش باشد و جواب پیامک هایی که میاید را بدهد! این کار نه ممکن است و نه مقرون به صرفه.ابزار منشی پیامک، سامانه پیامکی سروش یک منشی رایگان را دراختیار شما قرار می دهد که 24 ساعته پاسخ پیامک های شما را میدهد.شما می توانید برای هر پیامکی که به هر کدام از خط های شما ارسال میشود یک کلمه کلیدی تعریف کنید. در این صورت منشی پیامک متناسب با پیامکی که دریافت میکند پاسخ آن را نیز میدهد.

در سامانه پیامکی سروش، پس از ورود به قسمت منشی پیامک، در قسمت 7 ابتدا انتخاب میکنید که عملیات را بصورت دستی انجام میدهید یا از طریق بارگزاری فایل اکسل. دستی به این صورت که شما هرتعداد کلمه کلیدی و متن ارسال که می خواهید تعریف کنید را تک تک بصورت دستی تنظیم میکنید. بارگذاری فایل به این شکل است که شما در یک فایل اکسل تمامی خطوطی که می خواهید منشی پیامک داشته باشد و کلمات کلیدی و متن ارسال مربوط به آن را وارد میکنید و یکباره بارگذاری می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =