سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش ششم
27 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش هشتم
27 سپتامبر 2016
Show all

نظرسنجی پیامکی در سامانه پیامکی سروش

 

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

کارشناسان سروش برای فروش بیشتر، برقراری روابط بهتر را با مشتریان خود توصیه میکنند. با استفاده از بازاریابی پیامکی و صوتی می توانید به روشهای مختلف با مخاطبین خود در ارتباط باشید وبه معرفی محصولات وخدمات خود بپردازید.سامانه پیامکی سروش، ابزارهایی مانند مسابقه، نظرسنجی، سرویس تولد، پاسخگوی خودکار و منشی پیامکی را برای سهولت ارتباط کابران با مخاطبین خود در اختیارشان قرار داده است که در اینجا به توضیح مختصر ومفید راجع به نظرسنجی میپردازیم:

در سامانه پیامکی سروش برترین مزیت نظرسنجی پیامکی مشاهده نظرات و بازخوردهای نظر سنجی در سریعترین زمان ممکن است؛ در حالی که نظر سنجی کاغذی یا حتی استفاده از ایمیل نیازمند پی گیری مداوم و بررسی بیشتری می باشد؛ به خصوص اگر جامعه انتخابی شما وسیع تر باشد پگیری آن چندین برابر سخت تر می شود.

مزایای نظرسنجی پیامکی در سامانه پیامکی سروش نسبت به نظرسنجی با قلم و کاغذ عبارتند از:

  • کاهش هزینه‌های استخدام پرسشگر، جابجایی‌ها، ارسال و جمع‌آوری پرسشنامه.
  • عدم وجود خطرات تهدید كننده برای پرسشگران.
  • دسترسی به جمعیتی بیش از جامعه انتخابی.
  • امكان ارسال سریع پرسشنامه به هر نقطه از جهان…

در سامانه پیامکی سروش، نظرسنجی پیامکی با تمام این توانایی ها در دسترس شما است. در ادامه درباره محیط و چگونگی کار با این ابزار توضیح  داده خواهد شد.

در سامانه پیامکی سروش، بعد از ورود به پنل خود از منوی سمت راست به قسمت ابزار رفته و از زیر منوهای آن گزینه نظرسنجی را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه نظرسنجی، وارد محیط نظرسنجی پیامکی می شوید. در قسمت شماره 3 شماره ای که می خواهید نظرسنجی با آن انجام شود، در شماره 4 عنوان نظرسنجی را وارد می کنید. در قسمت شماره 5 با کلیک روی گزینه “انتخاب زمان” و تغییر وضعیت دکمه به “غیرفعال” مکان انتخاب تاریخ و ساعت ارسال نظرسنجی برای شما نمایان می شود.

در سامانه پیامکی سروش بعداز تنظیمات مربوط به تاریخ ساعت، روی گزینه ارسال کلیک کنید تا نظر سنجی شما ساخته شود و در پایین صفحه نمایش داده شود. در این مرحله در کنار نظرسنجی شما گزینه هایی وجود دارد که به شرح آنها می پردازیم.در سامانه پیامکی سروش ابتدا روی شماره 7 کلیک کرده تا گزینه های مربوط به نظر سنجی خود را بسازید. به عنوان مثال برای نظرسنجی درباره کارکرد سامانه پیامکی سروش ، گزینه 1 بیانگر کارکرد خیلی خوب شرکت است و متن ارسال همان متنی است که برای مخاطب بعد از ارسال نظر خود فرستاده می شود.

در سامانه پیامکی سروش شماره 8 گزارش گرافیکی نظرسنجی است به این معنی که بعد از اینکه مخاطبان شما در نظرسنجی شرکت کردند در این قسمت بصورت لحظه ای درصد رای دهندگان به گزینه های  مختلف نظرسنجی شما را نمایش می دهد.

در سامانه پیامکی سروش  شماره 9 گزارش جدولی نظرسنجی است. بعدازکلیک روی این گزینه با جدولی روبرو می شوید که در آن گزینه های شما، کلید پاسخ ها، متن پاسخ و تعداد نظرات مربوط به هر گزینه را نمایش می دهد.در سامانه پیامکی سروش علامت ضربدر قرمز هم به معنی حذف نظرسنجی و کلیه تنظیمات مربوط به آن است.

در سامانه پیامکی سروش، شماره 10 برای ایجاد قرعه کشی بین شرکت کنندگان و درواقع یک قابلیت اضافه روی نظرسنجی است . با کلیک روی این گزینه، تعداد کل آرا و تعداد آرای مجاز (تعداد کسانی که گزینه درست را ارسال نموده اند) را نشان می دهد. در قسمت تعداد برندگان، تعداد کسانی که می خواهید برنده اعلام کنید را وارد نموده و دکمه ثبت را بزنید. بدین شکل سیستم بطور رندوم به تعداد برندگانی که وارد کرده اید تعدادی شماره اعلام می کند.

“از ایده تا ایده آل” با سروش زیما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =