سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش هفتم
27 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش نهم
27 سپتامبر 2016
Show all

ارسال خودکار پیام تبریک تولد در سامانه پیامکی سروش

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

به اعتقاد کارشناسان تبلیغات سروش، یکی از راه های ایجاد صمیمیت بین مشتریان و صاحبان کار، یک ارتباط دوطرفه و تعاملی بین آنهاست. برای ایجاد این ارتباط، تبریک تولد مشتریان در روز تولدشان ازطرف صاحبان کار یکی از گزینه های مناسب است. اما تبریک تولد بطور دستی برای کارفرمایانی که مشتریان زیادی دارند کار آسان و ساده ای نیست. ضمن اینکه با افزایش تعداد مشتریان این کار وقت گیرتر میشود و ممکن است مشتریانی از قلم جا بیفتند.

سامانه پیامکی سروش این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند که با ذخیره کردن تاریخ تولد مشتریان خودشان در لیست شماره ها، در روز تولد، پیامکی از پیش ساخته و سفارشی بطور خودکار برای آنها ارسال شود. با این ابزار در سامانه پیامکی سروش، همچنین می توانید مشتریان خود را از ارائه تخفیف خاصی در روز تولدشان آگاه کنید.درادامه ی این مقاله چگونگی ارسال خودکار پیامک تبریک تولد در سامانه پیامکی سروش ارائه شده است.

پس از وارد شدن به پنل خود در سامانه پیامکی سروش از کادر سمت راست روی گزینه “ابزار” کلیک کرده و پس از آن  به قسمت “سرویس تولد” بروید.دراین قسمت باید تنظیمات مربوط به سرویس تولد را تعیین کنید. از قسمت شماره 3، شماره خطی که می خواهید با آن پیامک های تبریک تولد فرستاده شود را انتخاب میکنید. بخش 4 شامل مجموعه ای از تگ ها است که بر حسب نیاز می توان از آنها در متن ارسال استفاده نمود.

در سامانه پیامکی سروش در این متن از تگ های “خطاب”، “نام” و “نام خانوادگی” استفاده شده است. به این ترتیب برای هر مشتری نام، نام خانوادگی و خطاب مربوط به خودش برایش ارسال می شود. در قسمت 5 گروهی که می خواهید تولد آنها را تبریک بگویید انتخاب می کنید و در قسمت 6 با کلیک روی شکل ساعت، زمان ارسال پیامک در روز تولد هرشخص تنظیم میشود. در پایان با کلیک روی دکمه “ارسال” تنظیمات ذخیره و در پایین صفحه نمایش داده می شود.

به این ترتیب با سامانه پیامکی سروش، در روز تولد هریک از اعضای گروه انتخاب کرده، یک پیامک تبریک تولد با محتوایی که شما ایجاد کردید برای فرد مورد نظر ارسال خواهد شد.

“از ایده تا ایده آل” با سروش زیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =