سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش هشتم
27 سپتامبر 2016
سبک های مختلف ارسال پیام های صوتی و متنی-بخش دهم
27 سپتامبر 2016
Show all

مدیریت ارسال در سامانه پیامکی سروش

کارشناسان واحد سامانه پیامکی سروش تصریح دارند، فعالان حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی، باتوجه به تاثیر و بازخورد بالای پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی، بدون نیاز به دانش تخصصی می توانند از این روش تبلیغاتی به نحو احسن و موثر استفاده کنند. سامانه پیامکی سروش دارای امکاناتی ازجمله ارسال از طریق دفترچه تلفن، جنسیت و همچنین از طریق کدپستی میباشد. فقط کافیست از کاربران سامانه سروش شوید و با ثبت نام و عضویت در سامانه از مزایا و امکانات آن بهره مند شوید. در اینجا با بخش هایی از سامانه پیامکی سروش و انواع ارسال پیام های صوتی و متنی از طریق این سامانه آشنا می شوید :

مشخصاً همه ما بعد از ارسال پیامها خواستار این هستیم که بدانیم چه تعداد از پیامها به دست مخاطبانمان رسیده است. در سامانه پیامکی سروش، نمایش کامل پیام های ارسالی به همراه گزارش کامل وضعیت پیام ها در گزارشات پیام، قسمت مدیریت ارسال قرار دارد.در این بخش جزئیات کامل پیام از جمله شماره ارسالی، متن پیام، تعداد گیرندگان، زمان ساخت و ارسال و وضعیت پیام ها نشان داده می شود.

وضعیت پیامها بدین صورت است:

در سامانه پیامکی سروش علامت سوال به معنای در صف ارسال می باشد. در صورت مشاهده تیک سبز بر روی علامت تعجب آبی رنگ کلیک کنید تا به جزئیات پیام ها دست یابید.در سامانه پیامکی سروش پیامهای نرفته را می توانید از قسمت فلشهای آبی رنگ، برای بار دیگر ارسال کنید، هم چنین پیامهای بلک لیست شده را می توانید مجددا با شماره ی خدماتی خود ارسال کنید.

در نهایت در این قسمت شما می توانید گزارشات را بصورت pdf و یا excel دریافت کنید.

“از ایده تا ایده آل” با سروش زیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =