*شرایط حضور در مجموعه "ایران ۱۳۹۵”

 
 

متقاضیان محترم برای حضور در کتاب بین المللی "ایران 1395" باید تا تاریخ 25 آذرماه سال 1395 درخواست خود را در سربرگ رسمی مجموعه خود با مهر و امضای مسئول مربوطه به دبیرخانه اجرایی ارسال نمایند. دبیرخانه اجرایی درخواست های مذکور را به کمیته ارزشیابی پروژه ارسال و تا 72 ساعت بعد، پاسخ مثبت یا منفی را به صورت رسمی به متقاضیان محترم اطلاع رسانی می نماید. متقاضیان محترم از تاریخ صدور مجوز حضور در پروژه مذکور ،یک هفته کاری فرصت دارند اطلاعات ذیل را به دو زبان فارسی و انگلیسی، توسط CDیا dvd به دبیرخانه اجرایی ارسال فرمایند :

  • لوگو به همراه عنوان دقیق نهاد یا شرکت مربوطه ( فایل psd )
  • پیام و تبریک مدیر عامل یا رئیس هیئت مدیره به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ( حداکثر ۳ خط ) به اضافه عکس رسمی ۴*۶ صاحب پیام.
  • معرفی شرکت یا نهاد مربوطه .تاریخچه تاسیس و روند طی شده تا حال حاضر ( حداکثر ۵ خط )
  • موفقیت ها، دستاوردها و افتخارات شرکت یا نهاد مربوطه در راستای توسعه، پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی،(حداکثر ۵ خط)
  • معرفی تولیدات، خدمات و توانمندی های شرکت یا نهاد مربوطه . ( حداکثر ۵ خط )
  • معرفی تولیدات، خدمات و توانمندی های شرکت یا نهاد مربوطه برای صادرات به دیگر کشورها و ارائه پیشنهادات احتمالی برای جذب مشارکت و سرمایه گذاری خارجی در حوزه فعالیت . ( حداکثر ۴ خط )
  • آدرس پستی، تلفن ها و آدرس پایگاه اینترنتی شرکت یا نهاد مربوطه.

لازم به ذکر و تایید مجدد است، کلیه اطلاعات فوق می بایست به دو زبان فارسی و انگلیسی و توسط CD یا DVD برای دبیرخانه اجرایی ارسال گردد.همچنین از کلیه متقاضیان محترم درخواست می شود به علت محدودیت و میزان فضای اختصاص یافته به هر یک از اعضاء، از ارسال اطلاعات بیش از میزان تعیین شده خودداری نمایند. در غیر این صورت، دبیرخانه این اجازه را خواهد داشت که با نظر کارشناسان خود، اطلاعات دریافتی را ویرایش و به میزان مصوب شده از آن استفاده نماید.

*هزینه حضور در کتاب "ایران  1395"

هزینه حضور در کتاب نفیس " ایران 1395 " برای هریک از متقاضیان ۱۰۰ میلیون ریال می باشد. هزینه درج لوگوی شرکت یا نهاد مربوطه در جلد پشت کتاب نیز به اندازه 2*2 سانتیمتر مربع 100 میلیون ریال می باشد.هزینه حضور در صفحات اول و آخر هر بخش فارسی و انگلیسی و داخل روی و پشت جلد، از طریق مزایده مشخص خواهد شد. متقاضیان محترم برای حضور در قسمت های مذکور کتاب می بایست پیشنهادات خود را در پاکت های پلمپ شده تا قبل از تاریخ 30 آذر ماه سال جاری به دفتر دبیرخانه ارسال نمایند. مزایده مذکور در تاریخ دوم دی ماه سال جاری صورت می گیرد و نتیجه بلافاصله به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید.

*نکته

لازم به ذکر است مسئولیت کلیه اطلاعات ارسالی از لحاظ غلط املایی و  ایراد محتوایی، کاملا بر عهده ارسال کننده اطلاعات می باشد و دبیرخانه اجرایی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

پایان پیام///