واحد طراحی لوگو در سروش

 
 
 
 
 

طراحی لوگو 

 

از دید متخصصین سروش لوگو یا آرم یک نماد گرافیکی است که در تمام حوزه‌های تبلیغات بکار گرفته می‌شود و برای بیان هویت سازمان، خدمات و فعالیت‌های آن اجرا می‌گردد. در نظر داشته باشید یک لوگوی مناسب، نباید شبیه به لوگوی دیگر شرکت‌ها باشد و نمادی منحصر بفرد از تجارت و حرفه شما باشد. سادگی و خلاقیت به پایداری و اعتبار آرم، کمک فراوانی می‌کند و یک لوگوی قوی تا سال‌ها زیبایی و جذابیت خود را حفظ خواهد کرد. لوگو معرف تخصص شماست و ابزاری برای یادآوری شما در ذهن مشتری، پس طراحی آن را امری ساده مپندارید.

لوگوتایپ به لوگویی گفته میشود که در طراحی آن از فونت های نگارشی زیبا و منحصر به فرد و نشاشنه های زبانی استفاده میشود و در واقع گرافیست با بکارگیری خلاقیت و تجربه خود با استفاده از نام و حروف شرکت یک لوگوتایپ زیبا را طراحی میکند .یک لوگو تایپ باید عملکرد شرکت را به خوبی نمایش دهد و شناخته شده باشد.لوگوتایپ ها دو گونه اند: یا نام موسسه را نمایش می دهند و یا از حروف و اعداد استفاده می کنند. استفاده از حروف، باعث سهولت تطابق با زمینه های فرهنگی گوناگون میشود ولی برای اینکه به عنوان یک علامت خاص تاثیرگذار باشند،بستتگی به  قابلیت به یاد سپردن آن دارد.

 

 

هدف اصلی از فرآیند اصلاح و تکامل طراحی لوگو

 

هدف اصلی از فرآیند اصلاح و تکامل طراحی لوگو، دستیابی به بالاترین سطح تاثیرگذاری و به رسمیت شناساندن آن لوگو و برند می باشد.از دیدگاه علم تبلیغات فرآیند گسترش و تکامل طراحی لوگو یک جزء حیاتی و غیر قابل جایگزین در موفقیت یک کسب و کار محسوب می شود. فرآیند بازسازی لوگو در بیشترین مواقع با کمترین تخریب در ساختار اصلی لوگو صورت می پذیرد و معمولا عناصر ساختاری ، فرم، رنگ و سبک اجرا،مورد بررسی و ویرایش قرار می گیرد. . مطالعات نشان می دهد اصلاح و بروزرسانی لوگو برند می تواند ۱۵ تا ۳۰ درصد در رشد، ارتقاء، موفقیت و فروش آن برند تاثیر گذار باشد. به همین علت است که اصلاح لوگو یا بروزرسانی لوگو یکی از سر فصل های اساسی در کمپین تبلیغاتی بزرگترین کمپانی های دنیا محسوب می شود که شرکت سروش زیما در این راستا با به کارگیری متخصصانی زبده و به روز آماده ارائه خدمات تبلیغاتی به شما مشتربان گرامی میباشد.

 

برخی نمونه کارهای سروش