parallax background

طرح فروش خانگی سامانه هوشمند سروش

 

برای بانوان خانه دار و شاغلین

 
 
 

طرح فروش خانگی سامانه هوشمند سروش

واحد سامانه هوشمند سروش یک پیشنهاد ایده آل و قابل توجه برای بانوانی دارد که در منزل حضور دارند و امکان اینکه بتوانند و در محل کار حضور پیدا کنند، ندارند. این طرح برای بسیاری از بانوان کشورمان مناسب است که در منزل حضور دارند و به دنبال شغلی با درآمد ایده آل هستند و می خواهند این کار را در منزل خود و در کنار خانواده انجام دهند. در این طرح بانوان محترم فروشنده پنل های سامانه هوشمند سروش خواهند بود. این افراد از طریق تلفن در منزل، به بازاریابی این محصول پرکاربرد خواهند پرداخت و از مبلغ فاکتور، سود قابل توجه 20 درصدی را دریافت خواهند کرد. بانوان و سایر افراد جامعه برای پیوستن به این طرح باید با دفتر مرکزی تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنند و با پر کردن فرم مربوطه و ارسال مدارک، منتظر تایید واحد مربوطه و دریافت تاریخ و زمان جلسه آموزش باشند. بعد از تایید متقاضیان محترم، واحد مربوطه با منتخبین تماس گرفته و جلسه ای را مشخص می کنند که این افراد برای آموزش چگونگی فعالیت، به دفتر مرکزی تشریف بیاورند یا از طریق تماس صوتی یا تصویری نحوه فعالیت به آنان آموزش داده شود. کار کردن با این سامانه به قدری راحت است که با حدود 30 دقیقه آموزش توسط کارشناسان سروش، منتخبین محترم به راحتی می توانند با این سامانه کار کنند. آسانی کار با این سامانه در حد ارسال پیامک از تلفن همراه می باشد که تقریبا کلیه افراد جامعه به این کار مسلط هستند. بلافاصله بعد از این مرحله، کد همکاری از سوی واحد اداری و مالی مجموع سروش زیما برای این افراد، صادر و آنها می توانند فعالیت خود را آغاز کنند. برای فعالیت در این شغل، منتخبین گرامی تنها نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دارند و یک خط تلفن که بتوانند درآمدی راحت و قابل توجه داشته باشند. البته لازم به ذکر است، افرادی که می خواهند در این حوزه فعالیت کنند، حتی اگر کامپیوتر نیز نداشته باشند باز هم می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.در این صورت همکاران جدید ما می توانند بعد از جذب مشتری، آن را به واحد پشتیبانی معرفی کنند و سایر امور توسط واحد مربوطه انجام شود. در این روش هم تفاوتی در میزان پرداخت پورسانت مد نظر به همکاران وجود ندارد و همکاران از هر فاکتور مشتری، میزان 20 درصد را به عنوان پورسانت دریافت خواهند کرد. پرداخت پورسانت به دو روش و به انتخاب همکاران صورت خواهد گرفت. در روش اول، هر ده روز، میزان کارکرد و پورسانت هر یک از همکاران محاسبه و به حساب آنها واریز خواهد شد و در روش دوم در پایان هر ماه میزان کارکرد و پورسانت مد نظر محاسبه و به حساب آنها واریز خواهد شد.

 

اگر هر پنل را 250 هزار تومان تا یک میلیون تومان در نظر بگیریم و حتی اگر تصور کنیم همکار گرامی ما تنها دو پنل در روز بتواند به فروش برساند و آن دو پنل هم از ارزانترین مدل باشد یعنی روزی 500 هزار تومان فروش داشته که با احتساب 20 درصد، این همکار محترم، روزی صد هزار تومان درآمد خواهد داشت که با توجه به عدم سرمایه گذاری و عدم خروج از منزل و زمان کم، می توان گفت درآمد بسیار عالی و قابل توجهی خواهد بود.

 

نکته قابل توجه در این طرح و فعالیت مد نظر این است که این شغل نه تنها مناسب بانوان خانه داری می باشد که بدون خروج از منزل، می خواهند درآمدی برای خود داشته باشند یا کمک خرج خانواده باشند، بلکه می تواند به عنوان شغل دوم برای بسیاری از افراد جامعه مناسب باشد.حتی این شغل می تواند مناسب دانشجویان عزیزی باشد که به علت اشتغال به تحصیل نمی توانند به صورت تمام وقت و یا حتی پاره وقت در حوزه ای مشغول شوند، زیرا در این شغل زمان کاری شما کاملا در اختیار خودتان است و درآمد شما متناسب با میزان فعالیت شما می باشد.