طرح لبیک شرکت سروش زیما

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب  اسلامی در سال جاری در دیدار سران سه قوه ،مسئولان و کارگزاران نظام ،مدیران ارشد دستگاههای مختلف و فعالان سیاسی ،اجتماعی و فرهنگی، افزایش توانمندی های اساسی را موجب مصونیت و اقتدار ملت و کشورخواندند وافزودند: برنامه ریزی و اولیت بندی در حل دو مشکل اساسی، رکود و بیکاری، شتاب حرکت برای تحقق اقتصاد مقاومتی را افزونتر خواهد کرد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در بیان برخی راهکارها برای حل این دو مشکل، توجه به صنایع کوچک و متوسط را ضروری خواندند وتاکید داشتند: احیای، بنیان های اقتصاد مقاومتی میتواند تا حد زیادی باعث تحریک اقتصاد و ایجاد اشتغال شود.

در همین راستا مجموعه سروش زیما به همراه کلیه  واحد های زیر مجموعه خود، در راستای "لبیک" به فرمایشات و توصیه های رهبر معظم انقلاب و همچنین کمک بایسته و شایسته به توسعه و تعالی اقتصاد مقاومتی، طرحی را با عنوان طرح "لبیک" تهیه و آماده اجرا نموده است.

مجموعه سروش زیما در این طرح قصد دارد به کلیه تولید کنندگان داخلی، شرکتها وهمچنین مجموعه هایی که در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و رفع مشکل رکود، بیکاری و اشتغال، مشغول به فعالیت هستند، خدمات ویژه ای را ارائه دهد .

مجموعه سروش زیما در این طرح کلیه خدمات مورد نیازفعالان مذکور را همچون مشاوره،  طراحی و تولید هویت بصری برند، خدمات برندینگ، کلیه خدمات تبلیغاتی از طراحی و تدوین کمپین تبلیغاتی تا اجرای کلیه خدمات مورد نیاز این حوضه، با تخفیفات 20 الی 50درصدی، ارائه خواهد داد تا بتواند علاوه بر "لبیک"  به فرمایشات رهبر معظم انقلاب،  قدمی هرچند کوچک اما ماندگاردرحوضه اقتصاد مقاومتی بردارد،  انشاءالله.

متقاضیان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و کمک به صنایع کوچک و متوسط و استفاده از تسهیلات این طرح، با دفتر مرکزی و واحد بازرگانی مجموعه سروش زیما تماس حاصل فرمایند.

از ایده تا ایده آل با سروش زیما