گروه مشاوره در عکاسی

 
1

چرحخه رنگ ها:

چرخه رنگ (color wheel) دایره ای از رنگ هاست که برای نشان دادن رابطه بین رنگ ها طراحی شده است. با ساختن یک چرخه رنگ از عکس های خود، خواهید آموخت که چگونه رنگ های به خصوصی کنار هم زیبا دیده می شوند و همچنین رنگ های شگفت انگیزی درون عکس های خود کشف خواهید کرد. پس عکس های خود را مرور کنید تا ببینید آیا می توانید با آن ها «چرخه رنگ» خودتان را بسازید؟ اگر برای این کار یک یا چند رنگ کم داشتید، پس برای قدم زدن و عکاسی آماده شوید! ما قالب دایره ها را در فتوشاپ آماده کرده ایم تا شما روی انتخاب عکس و عکاسی تمرکز داشته باشید

 
1

ایده پردازی قوی:

در این قسمت ، به شما ۱۰ ایده جدید برای عکاسی خواهیم داد. از نقاشی با نور و عکاسی بوکه گرفته تا پرتره های پانوراما و ساختار شکنی در عکاسی منظره.

 
1

عکاسی خلاقانه:

شروع یک پروژه عکاسی راه بسیار خوبی برای کنار گذاشتن عادت‌های تکراری عکاسی و ارتقای مهارت‌های عکاسیتان می‌‌باشد. همچنین اینکه خود را مقید کنید که از چه چیز هایی عکس بگیرید یا از چه تجهیزاتی برای عکاسی استفاده کنید، شما را وادار می کند که خلاق تر شوید.

 
1

حس هنری:

گاهی اوقات عکس هایی را می بینیم که ما را تحت تاثیر قرار می دهند و باعث گریه و یا خنده ما می شوند. این عکس های جادویی که از کودکان بیمار گرفته شده اند، هر دوکار را می کنند. بهترین قسمت عکس ها این است که این کودکان می توانند در رویا پردازی های خود زندگی کنند. از آویزان شدن از گردن زرافه گرفته تا دریانوردی به شکل یک دزد دریایی.

 

همه و همه فقط بخش کوچکی از تخصص و مهارت مجموعه سروش زیما به همراه 30 سال تجربه در زمینه تبلیغات است .

انتخاب حس دیده شدن با مجموعه سروش زیما در اختیار شماست...

عکاسی ->‌مشاوره و برنامه ریزی