دپارتمان فناوری اطلاعات سروش

 

سروش زیما با 30 سال سابقه درخشان در خدمات تبلیغاتی پیشرو در ارائه خدمات برنامه نویسی، تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و ویندوز، طراحی سایت، پیاده سازی، بهینه سازی سفارشی، طراحی حرفه ای وب سایت، سئو و خدمات طراحی و گرافیک تا چاپ می باشد. توجه ما بر کیفیت و ابزار ما دانش است. نویا سیستم با ارائه روشهای منحصر بفرد در طراحی و پیاده سازی سایت های اینترنتی، و با سالها تجربه در این خصوص، آمادگی خود را برای طراحی، برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت شما اعلام می دارد. از جمله تخصص های ما می توان به برنامه نویسی اختصاصی پایگاه های اینترنتی بزرگ، پیاده سازی نرم افزارهای سفارشی تحت وب، اپلیکیشن های کاربردی تحت ویندوز، فروشگاه های اینترنتی، طراحی سایت، وبلاگ ها و دیگر موارد مرتبط را نام برد. طراحی سایت شما در شرکت سروش زیما به همراه تیمی قدرتمند صورت خواهد گرفت بطوریکه در پایان، سایت های ساخته شده، چیزی فراتر از خواسته های مورد نظر شما خواهند بود.

 
 

چرا از خدمات آی تی سروش زیما استفاده کنیم

 
web design soroush

طراحی وبسایت

شرکت سروش زیما با متخصصان با تجربه و مجرب خود در زمینه های طراحی و ساخت وب سایت،پورتال،نرم افزار های تحت وب و سایت های سازمانی نیز ارائه دهنده خدمات میباشد.ارائه خدمت طراحی سایت از ارائه طرح psd تا اجرای کامل و ارائه طرح نهایی توسط آیتی من های سروش صورت میگیرد.

top_10_best_seo_resources1

خدمات سئو

سرویس های بهینه سازی وب سایت سروش زیما

آنالیز رقبای شما آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر تهیه متون و محتوای وب سایت بر اساس تکنیکهای سئو آنالیز بازدیدکنندگان و رفتار آنها هنگام بازدید وب سایت شما معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل

 
سروش

تبلیغات اینترنتی

برخی از راهکارهای تبلیغات اینترنتی سروش عبارتند از:

ویدیو مارکتینگ سوشیال مارکتینگ سئو تبلیغات گوگل بنر مارکتینگ ایمیل مارکتینگ ایجاد محتوا و ...

icon-identity-consulting

پشتیبانی

دپارتمان فناوری اطلاعات سروش زیما با پشتیبانی نا محدود در خدمت همه همراهان شرکت سروش است و اماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات شا است برای ارتباط با ما به بخش اطلاعات تماس مراجعه کنید.

 
 
 

بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجو گر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. لذا متخصصان سروش زیما بر اساس آخرین تکنیکهای بهینه سازی سایت و الگوریتم موتورهای جستجوگر اینترنت و با توجه به آنالیزهای انجام شده نسبت به تغییر مطالب و شیوه های طراحی وب سایت شما اقدام کرده و پس از ۲ الی ۳ ماه شما را در صفحات اول Google و دیگر موتورهای جستجو گر معروف اینترنت قرار خواهیم داد.