مستند صنعتی

نمونه ای از مستند صنعتی

ساخت فیلم و مستند صنعتی

فیلم و مستند صنعتی

واحد تولید فیلم و مستند مجموعه سروش یکی از مجرب ترین بخش تولید و برنامه سازی در کشور است که همزمان با افتتاح این شرکت فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز، تولید برنامه های تلویزیونی و رادیویی، انواع فیلم های سینمایی، مستند، انیمیشن، رپورتاژ آگهی صوتی و تصویری، تهیه و تولید محصولات صوتی و تصویری برای ارائه در شبکه های نمایش خانگی تهیه و تولید آلبوم های موسیقی، عکاسی صنعتی - تبلیغاتی و برگزاری تورهای مجازی، طراحی، تولید و پخش زیرنویس های اطلاع رسانی و تبلیغاتی از شبکه های تلویزیونی داخلی و بین المللی و پوشش تصویری و رادیویی برنامه های مختلف را در دستور کار خود دارد.

کارشناسان سروش زیما بر این باورند مستند سازی صنعتی به عنوان یکی از حساس ترین و مهمترین روش تبلیغاتی، بخش مهمی از تولیدات این واحد است که آثار فاخری را طی این سال ها از خود بر جای  گذاشته است. بسیاری از دستاوردهای نهادهای مختلف دولتی، نیمه دولتی و بخش خصوصی در حوزه های مختلف توسط گروه مستند سازان شرکت سروش زیما تولید و به تصویر کشیده شده است.

 

 
 

فیلم و مستند صنعتی 

 

از دید سروش زیما فیلم صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود. هدف از ساخت چنین فیلمی با توجه به توانایی های شرکت سروش و نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست

برای معرفی شرکت ها و خدمات ، پخش در همایش ها و سمینار ها ، نمایشگاه ها ... یکی از ضروری ترین اقلام مورد نیاز تبلیغاتی شرکت ها ، داشتن فیلم تبلیغاتی است. با در اختیار داشتن یک فیلم کوتاه تبلیغاتی (1 تا 4 دقیقه) میتوانید در کمترین زمان و به بهترین نحو ، خدمات موسسه و شرکت خود را به مخاطبانتان معرفی نمایید. چه در نمایشگاه باشید ، چه در محل شرکت خود و چه در مسافرت های خارجی ، فرقی نمی کند. بهترین ابزار تبلیغاتی شما در اختیارتان است. 

ساخت فیلم و مستند صنعتی

فیلم و مستند صنعتی

واحد تولید فیلم و مستند مجموعه سروش یکی از مجرب ترین بخش تولید و برنامه سازی در کشور است که همزمان با افتتاح این شرکت فعالیت خود را آغاز نمود و تا به امروز، تولید برنامه های تلویزیونی و رادیویی، انواع فیلم های سینمایی، مستند، انیمیشن، رپورتاژ آگهی صوتی و تصویری، تهیه و تولید محصولات صوتی و تصویری برای ارائه در شبکه های نمایش خانگی تهیه و تولید آلبوم های موسیقی، عکاسی صنعتی – تبلیغاتی و برگزاری تورهای مجازی، طراحی، تولید و پخش زیرنویس های اطلاع رسانی و تبلیغاتی از شبکه های تلویزیونی داخلی و بین المللی و پوشش تصویری و رادیویی برنامه های مختلف را در دستور کار خود دارد.