مالتی مدیا
مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای می باشد و در مفهوم رایانه ای و تبلیغات به استفاده از عناصر صوت و تصویر با قابلیت های انیمشن و متحرک سازی، برای انتقال پیام یا مفهومی در جهت یک هدف خاص، یا انجام دادن کاری توسط آن، گفته می شود. مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای می باشد و در مفهوم رایانه ای و تبلیغات به استفاده از عناصر صوت و تصویر با قابلیت های انیمشن و متحرک سازی، برای انتقال پیام یا مفهومی در جهت یک هدف خاص، یا انجام دادن کاری توسط آن، گفته می شود
 

مالتی مدیا 

مالتی مدیا در لغت به معنای چند رسانه ای می باشد و در مفهوم رایانه ای و تبلیغات به استفاده از عناصر صوت و تصویر با قابلیت های انیمشن و متحرک سازی، برای انتقال پیام یا مفهومی در جهت یک هدف خاص، یا انجام دادن کاری توسط آن، گفته می شود.

مالتی مدیا یکی دیگر از خدماتی است که مجموعه سروش در زمینه تبلیغات دیجیتال به مشتریان خود ارائه می دهد.

مالتی مدیا تکنولوژی نوین و بسیار مؤثر در زمینه تبلیغات دیجیتال می باشد.

parallax background
 

کاربرد مالتی مدیا چیست؟


مالتی مدیا به طور کلی به سه قسمت عمده تقسیم می شوند:
1.آموزشی: در این نوع از مالتی مدیا از تمام قابلیت ها برای تولید یک نرم افزار آموزشی استفاده می شود. و در فضایی جذاب و متنوع با قابلیت تعامل با کاربران. در این گونه از نرم افزار ها سعی می شود مفاهیم آموزشی به صورت تعاملی به مخاطبان آموخته شود.
2.تبلیغاتی: هدف تبلیغات يا رساندن صدای خود به مخاطبان خاص است. در همین راستا با بهره گیری از قابلیت های کامپیوتر می توان از طرق مختلف از قبیل استفاده از عناصر دیداری وشنیداری مانند: انیمیشن، صوت، عکس و … به هدف مطلوب دست یافت.
3.کاربردی: نرم افزارهای کاربردی از قبیل پخش کننده های صوتی و تصویری، برای ساخت خود دارای تعریف های استانداردی هستند. اما برای ایجاد فضایی متنوع، خلاقانه، کاربردی و بهینه می توان از قابلیت های ارائه شده توسط تکنولوژی محصول چند رسانه ای استفاده کرد.

چرا طراحی مالتی مدیا را پیشنهاد می کنیم؟

 

1. عدم محدودیت در فضای مورد نیاز به جهت قرار دادن مستندات مورد نظر
2. کاهش چشمگیر هزینه ها
3. کاهش حجم محصولات تولیدی به لحاظ فیزیکی
4. تلفیق رسانه های گوناگون با یکدیگر (تصویر، فیلم، صوت، متن)
5. قابلیت توسعه و تغییر محصولات تولید شده در کمترین زمان ممکن
6. قابلیت ارائه متمرکز مطالب و مستندات و یا هر نوع داده دیگر در قالبهای سامان یافته به مخاطبان
7. فراهم کردن محیطی جذاب و مطابق با نیازهای مخاطبان و کاربران
8. قابلیت ایجاد ارتباط بین رسانه های ارتباطی از قبیل سایت های اینترنتی وخروجی های متفاوت از نرم افزار های دیگر
9. کاهش هزینه های تبلیغاتی به همراه بازدهی بیشتر نسبت به رسانه های سنتی به علت محدودیت بسیار کمتر در میزان حجم داده های اطلاع رسانی
10. قابلیت تهیه رونوشت و چاپ از مطالب ارائه شده متناسب با نیاز کاربران
11. قابلیت نشر محصولات چند رسانه ای در تمام جهان با استفاده از اینترنت و با صرف هزینه ای اندک بدون محدودیت در تعداد کاربران.

12. قابلیت شبیه سازی عناصر مورد نیاز به صورت سه بعدی با قابلیت انتقال مطالب به صورت روان تر و قابل فهم تر. تکنولوژی محصول مالتی مدیا از جدیدترین تکنولوژی های ارائه شده برای ارائه مطالب و تبلیغات در عرصه کامپیوتر می باشد.

 

سروش زیما با مالتی مدیا چه کمکی به شما می کند؟

 

از دید کارشناسان سروش زیما طراحی مالتی مدیا به علت استفاده از رسانه های گوناگون دیداری و شنیداری و برخورداری از پویایی و افکت های زیبا و جذاب گرافیکی و ویدوئی به آسانی با کاربران ارتباط برقرار می کند و قادر است تا محیطی کاملاً تعاملی را فراهم نماید تا در ضمن سرعت بالاتر در انتقال مطالب به جذب مخاطب برای ارائه بهتر مطالب خود دست یافت. اما هر شمشیری 2 لبه دارد. استفاده و ساخت این گونه رسانه ها نیازمند رعایت نکات امنیتی ، هنری و علمی فراوان است. با انتخاب یک تیم حرفه ای با خیالی آسوده گام بردارید.