اثری که ما خلق می کنیم...

اقتصاد ما توسط صنایع ما ساخته می شود     

   صنایع ما توسط کمپانی های ما ساخته می شوند        

              کمپانی های ما توسط مدیران ما ساخته می شوند

و ما به مدیران مان از طریق برگزاری برترین و استثنایی ترین رویدادها و کنفرانس ها کمک می کنیم که بیشتر و بهتر بیاموزند، رشد کنند و فرصت آشنایی با یکدیگر و شبکه های ارزشی مختلفی را بدست آورند. شرکت سروش زیما  به دلیل کیفیت فوق العاده در خلق به یاد ماندنی ترین رویدادها از سوی انجمن جهانی کیفیت، موسسه جهانی فروش و بازاریابی و دانشگاه آمریکایی لیبرتی جوایز متعدد بین المللی کسب کرده است و در هشتمین جشنواره قهرمانان صنعت نیز تندیس برترین شرکت برگزاری همایش ها را از طرف نمایندگان محترم مجلس و وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است. این شرکت همچنین تقدیر نامه های متعددی از طرف بانک کشاورزی، بانک ملی، بانک تجارت، بانک سپه، بیمه کارآفرین، وزارت کار، حوزه علمیه قم و بسیاری از کمپانی های مختلف دیگر در کشور دریافت کرده است.

 
 
 
 
 
چشم انداز سازمانی

تا سال ۲۰۱۶ مرکزهمایش های بین المللی سروش به عنوان کارآمدترین و بزرگ ترین شرکت مشاوره و آموزش مدیریت در منطقه خاورمیانه خواهد بود.    


ماموریت سازمانی

 ارتقاء سطح دانش و توانمند سازی مدیران ایرانی و تسهیل دسترسی آنها به منابع آموزشی بین المللی در جهت تحول فرهنگ و نگرش سازمانی

 
 

 

نظام ارزشی مرکزهمایش های بین المللی سروش


احترام: ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم، به شما، به همکارانمان و همه انسانهایی که در اطراف ما هستند. ما به شما به عنوان مشتریمان لبخند می زنیم، حق همواره با شماست. ما به شرکایمان، سخنرانانمان و مشاورین سازمانمان و از همه مهمتر به خودمان احترام می گذاریم. ماموریت ما احترام گذاشتن به همه در هر روز است.

مسئول و پاسخگو: همه ما در ارتباط با فرایندهای سازمانیمان مسئول هستیم. مسئول همه ورودیها، خروجیها و نتایج سازمانی. ما از یکدیگر و از شما به عنوان مشتری و شریکمان حمایت می کنیم. ما پاسخگو هستیم. ما مسئول همه مواردی که در متن و حاشیه کسب و کارمان اتفاق می افتد می باشیم. ما هیچگاه کسی را سرزنش نمی کنیم. ما مسئولیت همه موارد را در سازمانمان به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند. ما فورا به نیازها و تقاضاهای شما پاسخ می دهیم.

متفاوت و متمایز: ما علاقه مند به متفاوت بودن هستیم و خرد متعارف را همواره به چالش می کشیم و همواره نوآور و خلاق می مانیم. ما علاقه مند به تمایز و دیده شدن به دلیل متفاوت بودن هستیم. اگر همه رقبای ما به سمت راست حرکت کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد. ما معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رود حرکت می کند.

 

 

 

نشر و ارتقاءدانش و بینش: ما بهترین و آ خرین داده ها، تحقیقات موردی و تجربیات موفق کاری و زندگی را از سرتاسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مشتریانمان گرد هم می آوریم. ما بهترین نگرش، بینش و خرد را بر مبنای آخرین آموزه ها و تجربیات بهترین شرکتها، سخنرانان و مشاوران برای شما خلق می کنیم. ما تغییر به سوی بهتر شدن را در شما و سازمانتان تسهیل می کنیم.

شکرگزار  و قدردان: ما شکرگزار خداوند، شما و خودمان به خاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم هستیم. خواست خداوند ما را در تماس با شما قرار داده است. ما بر زندگی شما تاثیر می گذاریم و این بهترین احساس برای سازمان ما می باشد و ما کاملا و ۱۰۰% قدر دان آن هستیم. ما فراز و نشیب کسب و کارمان را همچون هر کسب و کار دیگری به رسمیت می شناسیم. هر روز و در هر مکان دلیلی برای قدردانی و سپاسگزار بودن وجود دارد. ما به شدت قدردان و شکرگزار ارتباطمان با شرکایمان، مشتریانمان و تامین کنندگانمان هستیم. ما از همه شما سپاسگزاریم. ما معتقدیم هر قدر سپاسگزار و شکرگزار آنچه که داریم باشیم، نعمات بیشتری برای سپاسگزار بودن وجود خواهد داشت.

کار گروهی: هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد. ما هر یک از اعضای تیممان را حمایت می کنیم. ما به توانمندیها و پتانسیلهای یکدیگر باور و اعتقاد داریم. ما می دانیم که برای رسیدن به یک رویا به یک تیم نیازمندیم. ما به صورت یک گروه کار می کنیم و تحت هر شرایطی در کنار یکدیگر، برای هم و در جهت هدفمان قرار می گیریم.