مشاوره در ایده پردازی

مشاوره تبلیغات:


همیشه در بحث مشاور تبلیغاتی و بازاریابی همواره ما را با این پرسش از سوی کارفرمایانمان مواجه نموده که: منظور از واحد مشاوره تبلیغات چیست؟
مشاوره در لغت به معنای در نظر گرفتن جنبه های مختلف یک رویداد و بحث پیرامون راه حل های مختلف آن میباشد.
البته باید در نظر داشت به علت سؤ استفاده برخی شرکت های سود جو  در این زمینه اعتماد بین مدیران و مشاوران وضعیت چندان مناسبی ندارد.
این وضعیت از صرف هزینه های هنگفت مدیران برای مشاوره و تبلیغات و تأثیر تقریبا صفر آن در پیشبرد امور مدیران ناشی می شود.
سروش زیما طی 30 سال سابقه درخشان در زمینه مشاوره و تبلیغات وهمچنین همکاری با ارگان های دولتی بزرگ و با در اختیار داشتن کادری مجرب و مسئول مفتخر است با متخصصین مجرب در ارائه مشاوره شما را تا محقق شدن اهدافتان یاری نماید.

 

 

شرکت سروش زیما با 30 سال تجربه به همراه کادری مجرب اماده ارائه مشاوره در زمینه:

1

تبلیغات مدیا

تبلیغات مدیا شامل ساخت کلیپ , انیمیشن , فیلم و انواع مستند های صنعتی می باشد که طبق مشاهدات اماری تأثیر بسزایی در شناخت یک مجموعه می تواند داشته باشد.

ادامه مطلب
2

تبلیغات دیجیتال

شرکت سروش زیما در زمینه تبلیغات دیجیتال خدماتی از قبیل مشاوره و برنامه ریزی در زمینه تبلیغات دیجیتال , سوشال مارکتیتگ , دیجیتال مارکتینگ و... را به شما عزیزان ارائه می دهد.

ادامه مطلب
3

عکاسی

امروزه صنعت عکاسی حرف اول در تبلیغات را می زند. شرکت سروش زیما با ارائه خدمات حرفه ای عکاسی از قبیل : عکاسی پانوراما , ماکرو , عکاسی صنعتی ,مدلینگ و ... اماده ارائه خدمت به مشتریان میباشد.

ادامه مطلب
4

برگزاری همایش

یکی دیگر از افتخارات سروش زیما در زمینه تبلیغات , برگزاری همایش های بین المللی , کمپین و ارائه خدمات حرفه ای نمایشگاهی برای معرفی بهتر شما مشتریان عزیز می باشد .

ادامه مطلب
1

طراحی و چاپ

شرکت سروش زیما در زمینه طراحی و چاپ نیز اماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد خدمات ما در زمینه طراحی و چاپ شامل: طراحی لوگو , طراحی و چاپ پوستر , طراحی و بسته بندی محصول و... می باشد

ادامه مطلب
2

فناوری اطلاعات

دپارتمان فناوری اطلاعات سروش زیما به همراه کادری حرفه ای در زمینه تبلیغات دیجیتال اماده ارائه بهترین خدمات دیجیتال از قبیل طراحی وب سایت , سامانه پیامکی و ... به مشتریان عزیز می باشد.

ادامه مطلب
3

سامانه هوشمند سروش

سامانه هوشمند سروش یکی دیگر از افتخارات این مجموعه قدرتمند در زمینه تبلیغات می باشد که شامل: سامانه هوشمند صوتی , سامانه پیامکی و ...

ادامه مطلب