چرا سامانه هوشمند ارتباطی شرکت سروش زیما ؟

تفاوت ما با دیگران در ابزار های قدرتمند امروزمان نیست، در اعتبار و سابقه دیرینه درخشانمان است

 

سامانه هوشمند سروش

 

پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه

 
پنل اس ام اس یا سامانه پیام کوتاه ، نرم افزاری تحت وب بوده که به وسیله آن شما میتوانید به صورت انبوه به ارسال و دریافت پیامک بپردازید . امکانات این پنل عبارتند از، سند رسمی، پنل مادام العمر، سفارش شماره، ارسال تکی و گروهی پیامک، ارسال پیامک نوبت دهی، شماره دهی، یاداور زماندار، ارسال کدپستی ایرانسل، ارسال کدپستی همراه اول، کددهی، پیامک هوشمند زماندار، نظرسنجی، پیامک مناسبتی، ارسال متناظر زماندار، امتیاز دهی، ارسال هوشمند، مسابقه، ارسال از طریق لیست ویژه، منشی هوشمند، پاسخ زماندار، ارسال از دفترچه تلفن، ایمیل پیامک، ارسال منظقه ای و هدفمند، ارسال فلش، تراکنش های مالی، گزارش ارسال، تولید محتوا، ارسال از VAS، تفکیک سن و جنسیت، ارسال به صورت کارت ویزیت، ارسال از دکل BTS، آزمون، پیامک فکس، دسترسی به URL

 

سامانه پیامک صوتی


سامانه هوشمند سروش یک ابزار هوشمند ارتباطی بر بستر سیستم مخابراتی و اینترنت می باشد که وظیفه اطلاع رسانی امور محوله از سمت شما را بر عهده می گیرید و تمام و کمال آن را انجام و گزارش کاملی را با جزئیات تحویل شما می دهد.
سیستم هوشمند سروش به زبان ساده یک نرم افزار تحت وب می باشد که شما به وسیله آن می توانید پیام خود را ضبط نموده و در یک زمان به کلیه مخاطبان نامحدود خود ارسال کنید.
این ابزار برای کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی کاربرد دارد و می تواند در زمان و هزینه صرفه جویی قابل توجهی صورت داده و وظایفی را که بر عهده این سیستم می گذارید به نحو شایسته و بایسته انجام دهد.

سایر امکانات سامانه پیامک صوتی شرکت سروش عبارتند از سند رسمی، پنل دائمی و مادام العمر، ارسال بدون محدودیت، ارسال حتی به شماره های بلاک شده، ارسال انبوه و گروهی، ارسال به شماره های ثابت و همراه، دریافت گزارش های تخصصی، درک رضایت مخاطب، صرفه جویی در هزینه نیرو، جایگزینی برای نیروی انسانی در اطلاع رسانی به ارباب رجوع و ...

 
 

اعطای نمایندگی سامانه هوشمند ارتباطی 


موسسه فرهنگی هنری سروش زیما قصد دارد به تعداد محدودی از اشخاص واجد شرایط، فعال و متعهد، نمایندگی فروش این ابزار پر کاربرد و البته پردرآمد را در سراسر کشور واگذار نماید که با توجه به جدید، کامل، موثر، پرکاربرد  و پرطرفدار بودن این محصول، می تواند درآمد بسیار عالی و کم نظیری را برای فعالان آن داشته باشد. همچنین این مجموعه قصد دارد از میان آقایان و بانوان فعال، با روابط عمومی قوی و آشنا با دنیای فروش که به دنبال شغلی با درآمد بالا می باشند، تعدادی را به عنوان کارشناسان فروش این محصول به صورت حضوری و غیر حضوری استخدام نماید که این افراد می توانند بعد از طی کردن یک دوره سه ماهه و کسب شرایط لازم، به استخدام رسمی این مجموعه درآمده و از کلیه تسهیلات یک استخدام رسمی و ثابت بهره مند شوند.

 

   اعطای نمایندگی سامانه هوشمند سروش