هدایای تبلیغاتی

مجموعه سروش زیما بر این باور است هداياي تبليغاتي در واقع يك روش نوین تبليغاتي برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر  هداياي تبليغاتي يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحي هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی خلاق كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.

مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپي و الكترونيكي را نگه نمي دارند يا ازخاطر مي برند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده مي توانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد.

طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان، يافته ها حاكي از اين است كه سروش زیما كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهد در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند.

هدایای تبلیغاتی، طراحی و اجرای پکیج های تبلیغاتی اختصاصی، تامین هدایای تبلیغاتی برای سمینار ها، همایش ها، کنفرانس ها و  مهمان های ویژه دارای بانک هدایای تبلیغاتی کامل با معتبرترین برند ها.

 

 

 

نمونه های هدایای تبلیغاتی

 
  • سروش
  • سروش
  • سروش
  • سروش
  • سروش
 
05
05
جا کلیدی تبلیغاتی
07
07
ساعت تبلیغاتی
11
11
سررسید ارگانایزر
17
17
خودکار و خودنویس تبلیغاتی
06
06
لیوان تبلیغاتی
13
13
کتب نفیس
14
14
محصولات چرمی
10
10
کلاه تبلیغاتی
03
03
فلش
15
15
ست مدیریتی
16
16
ساک تبلیغاتی
09
09
ابزارالات تبلیغاتی
01
01
سررسید تبلیغاتی
11
11
سررسید