دپارتمان طراحی سروش زیما

واحد طراحی گرافیکی سروش زیما با بهره گیری ازطراحان مجرب توانسته رضایت هرچه بیشتر مخاطبان را جلب نمایند.
در یک اثر گرافیکی که جنبه های هنرمندانه یا Artistic در آن غالب است، زیبایی شناسی و قواعد استاتیک نقش نخست را برعهده دارد. یعنی همه عناصر طرح دراستخدام زیبایی قرار می گیرند. به بیان واضح تر، همه چیز به گونه ای در کار می آیدکه نه فقط نگاه مخاطب را، بلکه دل او را نیز برباید.
اما درگرافیک تبلیغاتی، با اینکه عامل زیبایی نیز از ارکان اثر به حساب می آید، لذا همه عناصر تصویر، اعم از متن،رنگ، ابعاد، عکس و... به گونه ای سازماندهی می شوند که نگاه مخاطب را بتوان تصرف کرد.
یکی از شاخصه های این واحد متخصص بودن درگرافیک تبلیغاتی است. بدین معنی که همکاران ما علاوه بر تحصیلات آکادمیک در گرافیک هنری وشناخت مبانی طراحی و رنگ و...، به واسطه تجربه کاری و تمرکز در تبلیغات، متخصص گرافیک تبلیغاتی نیز می باشند. پس در این واحد، از گرافیست های آشنا به دنیای تبلیغات بهره می بریم که بدیهی است که با دنیای چاپ (افست، دیجیتال)، دنیای رسانه های تبلیغاتی وخواص آنها، زمان های تبلیغات و....آشنایی دارند.

02
01
03
04
 

خدمات طراحی , چاپ و پس از چاپ سروش زیما:

در همین راستا از آنجا که مشتریان سروش زیما نیز، از این شرکت توقع داشتند، کلیه نیازهای تبلیغاتی شان توسط این شرکت با بهترین کیفیت پاسخ داده شود، در سال 1370 واحد "چاپ" در این شرکت با شعار "از ایده تا ایده آل" متولد شود تا بتواند کلیه نیازهای مشتریان، در دو حوزه چاپ و خدمات پس از چاپ را نیز، با بالاترین کیفیت و متناسب با استانداردهای جهانی تامین نماید. حال پس از دو دهه واحد "چاپ" این شرکت با مدنظر قرار دادن 5 محور; سرعت، دقت و صحت، کیفیت، قیمت مطلوب و رضایت مشتری، توانسته بیش از صدها پروژه قابل توجه از نهادهای دولتی، نیمه دولتی و خصوصی را در این حوزه اجرا کند و کارنامه درخشانی را از لحاظ کمیت و کیفیت از خود به جای بگذارد.

در حال حاضر نیز واحد چاپ شرکت سروش زیما با گردآوری مجموعه کاملی از دستگاه های چاپ و بسته بندی مجهز و به روز دنیا در آتلیه، چاپخانه و صحافی مختص به این شرکت، آماده ارائه خدمات در حوزه های ذیل به مخاطبین گرامی می باشد 

 

ارائه مشاورهای تخصصی و حرفه ای در کلیه حوزه های چاپ و خدمات پس از چاپ

طراحی تخصصی و متناسب با اهداف پروژه در حوزه های: ست اداری، لوگو، کاتالوگ، پوستر، بروشور، فولدر، استند، رسانه های مکتوب و کلیه نیازهای مطرح در حوزه چاپ

آتلیه عکاسی حرفه ای و تخصصی متناسب با پروژه

چاپ کتب، مجلات، کلیه رسانه های مکتوب، ست اداری، کاتالوگ، بروشور، پوستر، فولدر و .....

کلیه خدمات پس از چاپ همچون سیستم های پوش مختلف و متنوع

صحافی تخصصی و با کیفیت

بسته بندی و ارسال

 

 

نمونه های چاپی سروش زیما،: