parallax background
 
 
 

گروه تولید کلیپ 

 

گروه تهیه، تولید و پخش آلبوم موسیقی از بخش های قدیمی شرکت سروش زیما می باشد که در زیر مجموعه دپارتمان تبلیغات و بخش چند رسانه ای این شرکت فعالیت می کند. در این بخش، امکان تولید آلبوم های موسیقی همراه با کلیپ های تصویری متناسب با معیارهای وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران، برای هنرمندان، از مراحل اولیه تا پخش فراهم است.

کسب‌وکارها می‌توانند از این سرویس به منظور برندسازی و همچنین افزایش آگاهی در مورد محصولات و خدمات خود بهره ببرند. زیرا در این روش تبلیغاتی، تمام تمرکز و توجه مخاطب روی تبلیغ شما قرار می‌گیرد و نسبت به دیگر روش‎ها، نرخ تبدیلش ۳۰۰٪ بیشتر است.از سوی دیگر، بر اساس آخرین بررسی مجله فوربس روی این روش تبلیغاتی، تعدادنصب اپلیکیشن‎های موبایل به کمک این روش تبلیغاتی، ۲۰۰٪ افزایش یافته است.

در بازاریابی ویدئویی قرار نیست دنبال مفاهیم خیلی پیچیده بگردید. هر ویدئویی که برند شما را بهتر معرفی کند و باعث ارتقای آن یا باعث فروش بیشتر محتوا یا کالایتان شود به مفهوم بازاریابی ویدئویی است.در حقیقیت دو هدف اصلی که در بازاریابی ویدئویی دنبال می شود برندینگ و فروش است. دارت در کنار شماست تا این کار را به بهترین روش انجام دهید. بازاریابی ویدئویی قویترین روش بازیابی دیجیتال در دنیای امروز است.

 
parallax background
 

بسیار جذاب خواهد بود اگر شما بتوانید برای انتقال محتوا، از تصاویری متحرک استفاده کنید. ویدئو ها بخش عمده ای از بازاریابی را در سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص داده اند به طوری که سال ۲۰۱۵ را « سال بازاریابی ویدئویی» نام گذاری نموده اند. پیش بینی ها می گویند که تا سال ۲۰۱۷ تماشای ویدئوی آنلاین ۶۹ درصد از ترافیک اینترنت را به خود اختصاص خواهد داد! همین حالا یوتیوب در ماه بیش از یک میلیارد بازدیدکننده‌ی منحصر به فرد دارد. استفاده از محتوای ویدئویی، شانس دیده شدن شما در جستجوی گوگل را تا ۵۳ درصد افزایش می دهد. توجه کنید که هر ۱ دقیقه ویدئو به طور متوسط حدود ۱٫۸ میلیون کلمه، محتوا در خود جای داده است؛ پس جذابیت بالای ویدئوها نسبت به سایر قالب‌های محتوایی نیز برکسی پوشیده نیست، از سوی دیگر، مطالعات مختلف نشان می‌دهند که بیش از نیمی از شرکت‌ها در حال حاضر از رسانه ویدئویی استفاده می‌کنند و درنهایت می توان با صراحت گفت: ویدئو، آینده‌ی بازاریابی محتوا است

parallax background
 

مزیت های ساخت کلیپ تبلیغاتی 

جذابیت بصری- رسانه ی مورد علاقه مردم

فرصت های رشد و پیشرفت - این رسانه در حال تکامل است و پتانسیل رشد و پیشرفت در آینده را دارد

ترویج هویت برند

تعامل و دسترسی پذیری

هدف قراردادن مخاطبان متمرکز و مناسب

افزایش ترافیک هدفمند

از دیگر مزایای بازاریابی ویدئو می توان به هزینه پایین، تأثیر عمیق، افزایش فرصت های نمایش، تبلیغات و ساختن اعتبار اشاره کرد