گروه مشاوه کمپین سروش زیما

 

یکی از فعالیتهای  سروش زیما ایده طراحی کمپین های تبلیغاتی موثر و هدفمند جهت معرفی برند های جدید و همچنین افزایش فروش محصولات می باشد. ایده پردازی در زمینه کمپین های تبلیغاتی همه جانبه ، محیطی ، تلویزیونی ، نشریه ای خاص و افزایش فروش محصولات شرکت های تولیدی و خدماتی به صورت تضمین شده از تخصص های ویژه این گروه تبلیغاتی می باشد.در برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی سالانه و ۲سالانه این بنگاه تبلیغاتی هدفگذاری افزایش فروش از ۲/۵ برابر و به صورت کاملا مستند انجام می پذیرد.تغییر روی پکیج های محصولات ، طراحی و تغییر لیبل و شکل ظاهری محصولات با توجه به سلیقه مشتریان جزو مباحث پیش بینی شده  این کمپین ها می باشد

کمپین سروش
 

اتاق فکری کمپین سروش

 
1

ويژگيهاي عمده اتاق فكر

- سروش زیما اعتقاد دارد خلق ايده هاي مناسب براي حل مسايل و تلاش براي رساندن پيام هاي خود به مخاطبين - فعاليتهاي قانون تفكر بايد معطوف به مسائل روز جامعه باشد - اين قانون ها سياست ساز هستند نه سياستگذار ودرگير مسائل تشريفاتي واجرايي نبايد بشوند .

icon-identity-consulting
 
idea-icon-14
1

موانع اتاق فكر

نداشتن وقت آزاد براي فكر کردن درباره ي ايده نو دست به دست گرداندن پيشنهادهاي جديد و فقدان سيستم پيشنهاد هاي بي نام عدم اطمينان از سرقت ايده ها عدم آگاهي از معيارهاي ارزيابي ايده هاي نو نا آگاهي آز آنان نسبت به توقع و انتظار مديريت از خلاقيت تك تك افراد انزواي مديريت ارشد دسترسي نداشتن به اطلاعات موثق، شفاف ، مرتبط و به موقع تعارض وتنش ونارضايتي آز آنان چاره جويي هاي کوتاه مدت

 

گروه ایده پردازی کمپین سروش زیما

 

اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاق

سروش زیما بر این باور است یک کمپین تبلیغاتی نیاز به یک سناریو و ایده ی خلاق و نوآورانه دارد تا بتواند نتیجه مطلوب را در بر داشته باشد.
در اصل مهمترین و حساس ترین بخش یک کمپین که باعث اثر گذاری بر روی مخاطب و بازدهی و موفقیت کمپین می شود ایده منحصر بفرد آن است. هر چه ایده آن هوشمندانه تر، ناب تر و خاص تر باشد، درصد موفقیت آن به مراتب بیشتر خواهد شد.

گروه ایده پردازی سروش زیما که متشکل است از مدیران هر واحد شرکت ، نویسندگان ، هنرمندان و کارشناسان تبلیغات ، سعی بر این دارد سناریویی نو و جدید و متناسب با بازار هدف مشتری خود ارائه نماید تا در نتیجه هدف کمپین تبلیغاتی به بهترین نحو میسر گردد. وظیفه اتاق فکر و ایده کانون تبلیغاتی ادریس این است که هدف اصلی مشتری را در قالب ایده های تبلیغاتی موثر ارائه نماید.

کمپین تبلیغاتی -> مشاوره