اطلاعیه برگزاری گردهمایی و هم اندیشی
5 ژوئن 2016
10 توصیه و راه حل برای موفقیت در بازاریابی محتوا (1)
17 سپتامبر 2016
Show all
 

بسمه تعالی

کمپین 95

از آنجا که در عصر حاضر دستیابی به بازارهای رقابتی در گستره داخلی و بین المللی، نیازمند ابزارهای ارتباطی و تبلیغاتی متنوع و مختلف می باشد و حضور در نمایشگاه ها نیز، از بسترها و ابزارهای مهم و قابل توجه در این حوزه می باشد، می طلبد که با یک برنامه ریزی منسجم و کامل از این ابزار به نحوی بایسته و شایسته استفاده شود. شرکت ها، سازمان ها، نهادها و کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی برای شرکت در نمایشگاه ها همواره با دو مشکل عمده روبرو هستند.از طرفی مجبور هستند برای تامین کلیه نیازهای خود و حضوری کامل و موثر، با شرکت های خدماتی مختلف نشست و مذاکره داشته باشند که این موضوع  زمان و هزینه زیادی را از آنها می گیرد و از طرف دیگر مقوله مهم قیمت و کیفیت در خدماتی است که دریافت می کنند.البته جدا از این دو مشکل عمده، شرکت ها و نهادهایی که در تهران، دارای دفاتر و نمایندگی نیستند، در زمان برگزاری نمایشگاه ها، مشکل نداشتن دفتر کار برای برگزاری جلسات و نشست های عقد قرارداد با مشتریانشان، به دیگر مشکلاتشان افزوده می شود.
مجموعه سروش زیما با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، تبلیغاتی و اقتصادی و در اختیار داشتن کنسرسیوم سروش متشکل از 30 شرکت تخصصی در حوزه های مختلف، همواره تامین نیازهای مشتریان خود به بهترین حالت ممکن را در دستور کار خود داشته و بدین منظور، با توجه به مسائل و مشکلات فوق، طرح ویژه ای را در راستای برگزاری نمایشگاه های داخلی با عنوان"کمپین 95"در دستور کار خود قرار داده است.

مجموعه سروش زیما در نظر دارد، در طرح کمپین 95" کلیه نیازهای مشتریان خود را در دوران حضورشان در نمایشگاه های مختلف، به نحو مطلوب، کامل و با شرایط و تخفیف ویژه، تامین نموده و با رفع دغدغه های آنان در حوزه های مختلف، فرصتی را برایشان فراهم نماید تا آنان بتوانند در این دوران بر ارتباط بیشتر و بهتر با مخاطبان خود تمرکز و در نهایت فروش ایده آلی را تجربه کنند. در این طرح حتی شرکت ها و سازمان هایی که در تهران دارای دفاتر یا نمایندگی نیستند، می توانند با شرکت در این طرح، در دوران برگزاری نمایشگاه، از یک دفتر کار مجهز و ایده آل در نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه، بهره ببرند.

لازم به ذکر است به پیوست، لیست کلیه خدماتی را که مجموعه سروش زیما در طرح "کمپین 95" به متقاضیان ارایه می دهد، تقدیم می شود.

پیشاپیش از حسن توجه و مساعدت همراهان همیشگی تشکر نموده و امیدواریم همچنان "از ایده تا ایده ال با سروش زیما" همراه باشید.
کمپین 95"


لیست خدمات


برنامه ریزی و ارائه دفتر کار مجهز و شیک با کلیه ملزومات برای عقدقراردادها با مشتریان در دوران نمایشگاه .
مشاوره،برنامه ریزی ،ساخت،ارائه مکان برای اسکان و استراحت عوامل در دوران نمایشگاه.
مشاوره، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهیبا کیفیت ایده آل .
مشاوره، برنامه ریزی، تولید و پخش کلیه برنامه های صوتی و تصویری ، آگهی های بازرگانی و تبلیغاتی در کلیه رسانه ها و شبکه های رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین المللی .
مشاوره، طراحی و تولید مالتی مدیا، انیمیشن و کلیپ های تبلیغاتی مدرن  .
مشاوره، طراحی و تولید مستند تصویری نمایشگاه
مشاوره ، طراحی و اجرای انواع سایت های اینترنتی همراه با نرم افزارها و کانال های شبکه های اجتماعی مرتبط
مشاوره، طراحی و اجرای کلیه تبلیغات محیطی ( بیلبورد، عرشه پل، استرابورد، استند، لمپاست ) در فضای شهری، اطراف نمایشگاه و محوطه نمایشگاه  .
مشاوره، طراحی و تولید کلیه خدمات چاپی مثل کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، بنر، فلکسی .
مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور تبلیغات در فضای مجازی
مشاوره، طراحی و اجرای جشن های افتتاحیه و گردهمایی با حضور مشتریان در دوران نمایشگاه
مشاوره، برنامه ریزی، تهیه و ارائه انواع هدایای تبلیغاتی متناسب با درخواست مشتریان و نمایشگاه
مشاوره، تولید و ارائه پیامک های انبوه تبلیغاتی صوتی و متنی برای استفاده در دوران قبل و بعد نمایشگاه
لازم به ذکر است اجرای سایر خدمات با توافق طرفین امکان پذیر می باشد.

"از ایده تا ایده آل با سروش زیما"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =