32

استان
1250

قابلیت
134

پروژه
30

سال اعتبار و تجربه

حضور نماینده رسمی و فعال در سراسر کشور برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان

ما بیشترین تعداد و ابزار قابلیت را برای مشتریان خود ایجاد و در اختیارشان قرار داده ایم

بیش از هزاران پروژه که توسط کارشناسان و متخصصان سروش زیما انجام شده است

بیش از سه دهه سابقه، تجربه و اعتبار در حوزه های تبلیغات و رسانه

 

در دنیای پیچیده امروزی، رقابت در عرصه تجارت با وجود قدرت های بزرگ اقتصادی، بیش از هر چیز، نیازمند رعایت اصول و قواعد خاص و نوین است، اصول و قواعدی که رویکردی هوشمند، عمیق و متناسب با ویژگی ها و تکنولوژی های روز، را می طلبد.در همین راستا، مجموعه سروش زیما از سال ها پیش با شعار “ از ایده تا ایده آل ” و با بهره گیری از بهترین متخصصان که هریک در حوزه خود جزو برترین ها بودند، رسما کار خود را آغاز نمود...

 
1ماهیت سروش زیما

مجموعه سروش زیما با شعار “ از ایده تا ایده آل ” طی سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است با بهره گیری از بهترین های این حوزه، علوم نوین، فناوری، خلاقیت، و ارائه خدمات و پشتیبانی بایسته و شایسته، پروژه های قابل توجه ای را به منصه ظهور برساند و کارنامه درخشانی را از لحاظ کمیت و کیفیت از خود به جای بگذارد و در حال حاضر نیز به پشتوانه؛ هیات مدیره ای قدرتمند و کم نظیر، کوله باری از تجارب ارزشمند، موقعیتی شاخص و کم نظیر در دنیای رسانه و تبلیغات، نیروهای متخصص و خلاق، وجود دپارتمان های تخصصی برای ارائه خدماتی ویژه، تخصصی و کامل، سبک های متمایز و اختصاصی برای انواع تبلیغات، اطاق فکری متشکل از مشاوران و کارشناسان با تجربه و ایده پردازانی خلاق، بازرگانی و بازاریابانی حرفه ای، واحد تحقیق و توسعه به عنوان پشتیبان و چراغ راه کلیه دپارتمان ها، تخصصی ویژه و کم نظیر در فرآیند برندینگ و فروش به واسطه برقراری ارتباطی منطقی و علمی میان سه ضلع مثلث برند، دنیای تبلیغات و رسانه و بازار هدف ، موقعیتی ایده آل و قدرتمند در رسانه های دیداری، شنیداری، دیجیتال و مکتوب برای خلق هویتی کامل برای برندها، استفاده از آخرین دستاوردهای دنیای فناوری اطلاعات و در اختیار داشتن تیم روابط عمومی قوی در ارتباط گیری با کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی؛ می تواند به عنوان یک مجموعه رسانه ای - تبلیغاتی فول سرویس، خدماتی بایسته و شایسته را در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار دهد.

2اصول سروش زیما

کلیه همکاران سروش زیما موظف هستند ده اصل؛ دین، اخلاق، تعهد، دقت، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار، خلاقیت، امید و آگاهی بخشی؛ را که همگی از توصیه ها و تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای فعالان حوزه رسانه و تبلیغات می باشد، سرلوحه کار خود قرار دهند و از تمامی اندوخته های علمی ، فنی، تخصصی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات مجموعه سروش استفاده نمایند.مجموعه سروش در کلیه فعالیت‌های خود رویکرد برد - برد را در مقابل کلیه ذینفعان شامل مشتریان، تأمین‌کنندگان و جامعه، مدنظر دارند.کلیه اعضای این خانواده موظف به درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه به عنوان مهمترین اصل سازمانی سروش می‌باشند. همکاران در مجموعه سروش علاوه ‌بر رعایت قوانین، عرف، شرع و الزامات فرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار و خدمات خود، ارتقاء اصول و ارزش های اسلامی - ایرانی را مدنظر قرار خواهند داد.مجموعه سروش در راستای مسئولیت اجتماعی، سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات دینی، فرهنگی و زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات را از اصول بنیادین خود می دانند و برای بهبود سطح کیفی خدمات خود از تخصیص مناسب منابع مادی و معنوی دریغ نمی کنند.

3باور سروش زیما

باور مجموعه سروش این است که کارش صرفاً رسانه و تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصور شما است. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت بازار و جامعه کشف می‌کنیم تا به پشتوانه منطق و بی‌نیاز از بزرگنمایی و در کمال صداقت، به ایده و تصورات شما پر و بال دهیم و شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر از تصورتان برسانیم، چراکه بارها راستی و هوشمندی را با هم درآمیخته ایم و به هدفمان که خلق، تثبیت و ارتقای برند در بازار و به دست آوردن رضایت مخاطب و مشتریمان است، دست یافته ایم و به معنای واقعی شعار "از ایده تا ایده آل" را تحقق بخشیده ایم. این امر زمینه ساز حضور مداوم و متفاوت مجموعه سروش با رویکرد مدیریت استراتژیک برند می باشد .پژوهش بازار ، شناخت دیدگاه های مصرف کنندگان و انتخاب درست گروههای هدف به همراه یک برنامه اطلاع رسانی و رسانه ای ایده آل، از جمله استراتژی های مدیریتی مجموعه سروش برای مشتریان خود بوده است .تمامی ایده های خلاق ابتدا برروی سفیدی ذهن و کاغذ نقش می بندد، در واقع همه چیز از یک ایده آغاز می شود و با همان ایده، پروژه ها و برنامه ریزی ها شکل می گیرد و اندیشه های خلاقانه برای متفاوت و ماندگار شدن آغاز می شود. زوایای دید متفاوت متخصصان سروش به یک تبلیغ با سیاهی جوهرقلم و شات دوربین ها همراه می گردد تا خدمات یا محصولی بایسته و شایسته در اختیار مشتری و مصرف کننده قرار گیرد. آنچه که ما در رسانه و تبلیغات می خواهیم، رسیدن به یک نتیجه ایده آل از یک ایده ناب است و آن چه مجموعه سروش به دنبالش است همراهی و ارائه یک خدمات بایسته و شایسته از آن ایده ناب تا آن محصول یا خدمات ایده آل به همراهان و مشتریان وفادارش است.

4ماموریت سروش زیما

شرکت سروش زیما خود را صرفا یک شرکت رسانه ای، تبلیغاتی یا هنری نمی‌داند. ماموریت اصلی و بنیادی مجموعه سروش ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه‌هایی مانند اطلاع رسانی و معرفی، رسانه، تبلیغات، افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار است. واحدهای تحقیقاتی، هنری و اجرایی مجموعه سروش عواملی هستند که به‌طور هوشمندانه راه‌حل‌های ارتباطی، رسانه ای و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را به واقعیت تبدیل می‌کنند.

5رویکرد سروش زیما

اهداف و راهبردهای رسانه ای، تبلیغاتی، بازاریابی و فروش سازمان شما در سروش زیما به برنامه‌های عملیاتی یک‌پارچه و دقیقی ترجمه می‌شوند که ضمن پوشش کلیه فعالیت‌های اجرایی مورد نیاز، به شرکت امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه‌های رسانه ای، بازاریابی و تبلیغات را می‌دهد. مشتریان سروش زیما خدمات خود را در قالب کمپین‌های حرفه‌ای رسانه ای، تبلیغاتی، بازاریابی و فروش دریافت می‌نمایند. به این منظور واحدهای تحقیقات بازار، مشاوره بازاریابی، برنامه‌ریزی کمپین تا مجریان حرفه ای و مدیریت قوی مجموعه سروش، به‌طور کامل در خدمت مشتریان سروش زیما هستند.نکته قابل توجه در رویکرد و خط مشی مجموعه سروش این است که در این مجموعه برای واحدهای کوچک و واحدهای بزرگ برنامه های یکسانی وجود ندارد و برای هر یک از این مجموعه ها برنامه های مشخصی وجود دارد تا بدین ترتیب، این مجموعه ها دچار افراط و تفریط در دریافت خدمات از مجموعه سروش نشوند و نتیجه لازم و مناسب را دریافت کنند.

6کیفیت خدمات سروش زیما

در مجموعه سروش هیچ فعالیت اجرایی برون‌سپاری نمی‌شود. سرویس‌ها و خدمات اجرایی در حوزه رسانه، تبلیغات، بازاریابی و فروش در قالب یک مجموعه و توسط برترین متخصصان و به‌کارگیری روزآمدترین فناوری‌ها اجرا می‌شوند. سروش زیما نه‌تنها خدمات و تولیدات بسیار با کیفیتی ارائه می دهد، بلکه مشتری در طول مسیر پروژه از طراحی تا ساخت و در نهایت اجرا، تجربه مطلوبی در ارتباط با این مجموعه بدست می‌آورد. مدیران اجرایی در سروش زیما وظیفه دارند کلیه‌ی هماهنگی‌های مورد نیاز بین مجموعه سروش و مشتری را با ‌سرعت، ‌دقت و اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیت ویژه و متمایز به مشتری ارائه گردد.

7

خلاقیت سروش زیما

هسته‌ی مرکزی فعالیت های رسانه ای، تبلیغاتی و بازاریابی موثر، خلاقیت است. در اتاق فکر و ایده‌پردازی مجموعه سروش زیما گروهی از کارشناسان رسانه و تبلیغات، کارشناسان و مشاوران برندینگ، متخصصان بازار و بازاریابی و طراحان و نویسندگانی خلاق و هنرمند حضور دارند که خلاقانه‌ترین و خاص ترین ایده‌ها و برنامه ها را برای معرفی محصولات و خدمات مشتریان، طراحی، برنامه ریزی و اجرا نمایند.

 

برنامه های مشارکتی صدا و سیما

صنعت ایرانی

هما نما

کجا بریم؟!

برند برتر

راهنمای خرید

عصر خانواده

در شهر

خوبی از خودتونه

هما نما

بنا نو

تابم لپس

 
 
 
respina