کتاب "ایران1395"


کتاب "ایران 1395 " در واقع نمایشگاه مکتوبی از جلوه‌های کارآمدی نظام اسلامی، دستاوردها و توانمندی‌های متخصصان کشور در زمینه‌های مختلف است. در این اثر نفیس، بعد از پیام رهبر معظم انقلاب و روسای محترم سه قوه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی، علاوه بر معرفی اجمالی کشور و نظام مقدس ج.ا.ا ، کلیه دستاوردهای نظام در حوزه های مختلف در طول حدود چهار دهه گذشته، از وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای مربوطه دریافت و پس از تحقیقات و بررسی های لازم، به همراه پیام تبریک وزرا و روسای دستگاه های مربوطه، در مجموعه مذکور، منعکس خواهد شد. همچنین به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، سی و هشت صنعت برتر و مهم کشور انتخاب شده و در هر صنعت، برترین های  آن حوزه، که بیشترین فعالیت ها و تلاش ها را در راستای ارتقاء و پیشرفت نظام و کشور ایران اسلامی داشتند، انتخاب کرده و از آنها دعوت خواهد شد که در این مجموعه نفیس، ارزشمند و ماندگار، حضور یابند. از آنجا که کتاب "ایران 1395" دارای مخاطبان خارجی نیز می باشد، این کتاب به دو زبان فارسی و انگلیسی، چاپ و منتشر خواهد شد و همزمان با رونمایی از اثر مذکور در همایش "توسعه و اقتدار" مصادف با ایام دهه مبارک فجر، علاوه بر نهادهای داخلی، کلیه سفارتخانه ها و دفاتر فرهنگی و اقتصادی کشورهای خارجی مستقر در ایران و نمایندگان کشورهای خارجی و توریست های حاضر در جشن انقلاب نیز،  تحت پوشش توزیع اثر مذکور قرار خواهند گرفت.

 

فواید حضور منتخبین صنایع مختلف در کتاب ایران 


 1. حضور رسمی در سی و هشتمین جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.
 2. حضور در یک اثر نفیس، ملی، خاص و ماندگار در تاریخ مکتوب ایران.
 3. قرار گرفتن در کنار مسئولان ارشد کشور، به عنوان یکی از بزرگان صنعت ایران.
 4. معرفی مجموعه خود به عنوان برند برتر به مخاطبان داخلی و خارجی به صورت رسمی.
 5. معرفی برند خود به عنوان مجموعه ای که در راستای ارتقا، پیشرفت و سربلندی نظام مقدس ج.ا.ا نقش بسزایی داشته است.
 6. معرفی و اطلاع رسانی در خصوص موفقیت ها و دستاوردهای مجموعه خود به مخاطبان داخلی و خارجی.
 7. معرفی و اطلاع رسانی در خصوص خدمات، تولیدات و توانمندی های مجموعه خود به مخاطبان داخلی و خارجی.
 8. ترسیم فرصت های سرمایه گذاری و جذب سرمایه های خارجی با معرفی ویژه مجموعه خود در یک اثر ملی و بین المللی.
 9. امکان تبریک رسمی به ملت شریف ایران و درج پیام مدیرعامل یا نماینده مجموعه منتخب به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی.
 10. امکان هدیه دادن به مخاطبان داخلی و خارجی از طرف مجموعه خود، به مناسبت جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با درج کد هدیه در اثر مذکور به صورت رسمی و متناسب با شان ملت شریف ایران و مجموعه خود، به عنوان سرآمد یک صنعت.

در این راستا، از آن مجموعه محترم به عنوان سرآمد و برند برتر درصنعت ،که در راستای پیشرفت، آبادانی و سربلندی ایران اسلامی نقشی بسزا و ماندگار داشتید، دعوت می شود تا در این اثر نفیس ملی و بین المللی حضور یافته و ما را در جشن پیروزی و افتخارات انقلاب اسلامی ایران عزیزمان همراهی فرمایید.

امید است که با اجرای این پروژه بتوانیم، علاوه بر اثبات موفقیت، کارآمدی و برتری نظام مقدس ج.ا.ا ، در راستای معرفی موفقیت ها، پیشرفت ها، دستاوردها و توانمندی های مجموعه های برتر کشورمان، امید آفرینی و تقویت اعتماد ملی و جهانی به توانمندی‌های متخصصان داخلی کشورمان، قدمی هرچند کوچک اما موثر و ماندگار برداریم، انشاا..

 

 

 

 

"شرایط حضور در کتاب ایران 1395"


منتخبین محترم، متقاضی حضور در کتاب ایران، می بایست اطلاعات ذیل را به دو زبان فارسی و انگلیسی، تا تاریخ  15 آذر ماه سال جاری، توسط CD  به دبیرخانه اجرایی ارسال فرمایند :

 • لوگوی شرکت یا دستگاه مربوطه ( فایل PSD )   به اضافه عنوان دقیق شرکت و برند.
 • پیام و تبریک مدیر عامل یا رئیس هیئت مدیره به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ( حداکثر 3 خط ) به اضافه عکس رسمی 4*6 صاحب پیام.
 • معرفی شرکت یا دستگاه مربوطه .تاریخچه تاسیس و روند طی شده تا حال حاضر ( حداکثر 5 خط )
 • موفقیت ها، دستاوردها و افتخارات شرکت، در راستای توسعه، پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی، ( حداکثر 5 خط )
 • معرفی تولیدات، خدمات و توانمندی های شرکت یا دستگاه مربوطه . ( حداکثر 5 خط )
 • معرفی تولیدات،خدمات و توانمندی های شرکت یا دستگاه مربوطه برای صادرات به دیگر کشورها و ارائه پیشنهادات احتمالی برای جذب مشارکت و سرمایه گذاری خارجی در حوزه فعالیت . ( حداکثر 4 خط )
 • آدرس، تلفن های دفتر مرکزی و آدرس سایت شرکت.

لازم به ذکر و تایید مجدد است که کلیه اطلاعات فوق می بایست به دو زبان فارسی و انگلیسی و توسط CD یا DVD برای دبیرخانه اجرایی ارسال گردد.همچنین از کلیه متقاضیان درخواست می شود به علت میزان فضای اختصاص یافته به هر یک از منتخبین محترم، از ارسال اطلاعات بیش از میزان تعیین شده خودداری نمایند. در صورت پیش آمدن چنین وضعیتی، دبیرخانه این اجازه را خواهد داشت که با نظر کارشناسان خود، اطلاعات دریافتی را ویرایش و به میزان مصوب شده از آن استفاده نماید.

هزینه حضور در کتاب ایران


هزینه حضور در کتاب نفیس ایران برای هریک از متقاضیان 100 میلیون ریال می باشد.امتیاز حضور درصفحه اول وپشت جلد کتاب و داخل پشت جلد، از طریق مناقصه به متقاضیان محترم واگذار خواهد شد.متقاضیان برای حضور در قسمت های مذکور کتاب می بایست پیشنهادات خود را در پاکت های پلمپ شده تا قبل از تاریخ 20 آذر ماه سال جاری به دفتر دبیرخانه ارسال نمایند.مناقصه مذکور  در 22 آذر ماه صورت می گیرد و نتیجه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

لازم به ذکر است مسئولیت کلیه اطلاعات ارسالی از لحاظ غلط املایی و  ایراد محتوایی، کاملا بر عهده ارسال کننده اطلاعات می باشد و دبیرخانه اجرایی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

ارتباط با دبیرخانه اجرایی:

02122926210 الی 12

09126223691

09101231286